Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

ListeRehberValorant

Valorant’taki En İyi Destek Ajanları

Valorant’ta bir destek ajanı oynamak, Reyna veya Jett’i seçip 1’e 5 oynamak veya Chamber’s Tour de Force ile bazı kötü atışlar yapmak kadar eğlenceli görünmeyebilir. Ancak gerçek şu ki, her takımın daha yüksek rekabet seviyelerinde başarılı olabilmesi için bir destek ajanına ihtiyacı vardır. Dereceli maçlarınızda destek olmak da başlı başına eğlenceli. Doğru ajanlarla, yüksek seviyede ilerlemeye devam ederken ekibiniz için as desteği olabilirsiniz. Valorant’taki en iyi destek ajanlarına bir göz atalım.

Valorant’ta Bir destek ajanı ne yapar?

Teknik olarak, Valorant’taki çoğu temsilci destek olarak oynanabilir. Yoru ve Phoenix gibi bazı düellocular bile bazı durumlarda destek işlevi görebilir. Ancak, iyi bir destek temsilcisini harika bir destekten ayıran birkaç şey vardır.

İlk olarak, takım arkadaşlarınız için fayda sağlama yeteneği. Farkında olmayabilirsiniz, ancak oldukça bencil kitleri olan birçok ajan var. Bunun en güzel örneği Reyna olacaktır. Evet, flaşı var. Ancak, diğer becerileri sadece kendisi içindir.

Sentineller ayrıca belirli bir ajan dışında iyi destekler sağlamazlar. Destekler, tipik olarak, giriş parçalayıcılarının siteye girmesine izin veren yardımcı program atan adamlardır. Çoğu Sentinel için, bir itmeye yardımcı olmak için gerçekten çok fazla faydası yoktur. Valorant’taki en iyi destekler, takım arkadaşlarına yardımcı olacak farklı araçlar sağlayabilenlerdir. Aşağıda bu aracıların çeşitli örneklerini göreceksiniz.

Ajanlar için yazı sonundan diğer sayfaları ziyaret ediniz.

Skye

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Teknoloji ÜrünleriTelefon

2023'ün En İyi iPhone Şarj Cihazları İçin Detaylı Rehber

Liste

En İyi Dinazor Oyunları (Liste)

Valorant

Valorant - Neo Frontier Görünümlerini İnceleyin

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Çökme Sorunu Çözüm Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Valorant Silahları