Gran Turismo 7

Gran Turismo 7: Rulet Biletleri Nasıl Alınır Nasıl Kullanılır?

Gran Turismo 7 rulet sistemi oyun içi bir özellik olup gerçek kumarla bir alakası yoktur. Oyun içinde kazandığınız ve mini oyunlarda kullanabileceğiniz bu eşyalar, ücretsiz olarak elde edilebilme seçeneğine sahiptir ve gerçek bir kumar değildir. 

Gran Turismo 7, oyuncuların kredi, tuning parçaları ve hatta yepyeni sürüşler kazanabilecekleri rulet tarzı bir sisteme sahiptir. Rulet özelliğinin nasıl çalıştığı konusunda sizlere bilgi veriyoruz. Bu gün ve bu çağda bir tür kumar içermeyen bir oyun bulmak zor olabilir. Kendilerine göre, PlayStation münhasır oyunları bu konuda genellikle oldukça iyiydi, ancak Gran Turismo 7 bu trendi bir şekilde alt üst ediyor. Ek krediler için mikro dönüşümlerin yanı sıra, oyun aynı zamanda oyuncuların kredi, tuning parçaları ve hatta yepyeni sürüşler kazanabilecekleri rulet tarzı bir sisteme sahiptir.

İyi haber şu ki, Gran Turismo 7 oyuncuları gerçek para harcamak zorunda kalmadan yeterli miktarda Rulet Bileti alabilirler. Oyunun çok başlarında kullanıma sunulurlar ve oyuncular kampanya modunda ilerlerken biraz sabit bir hızda elde edilirler. Kısa bir süre sonra oyuncular, beklendiği gibi çok daha büyük ödüller kazandıran birkaç nadir Rulet Bileti bile alacaklar.

Gran Turismo 7’de Rulet Bileti Nasıl Alınır?

Gran Turismo 7’de Rulet Bileti almanın iki ana yolu vardır, bunlardan ilki Günlük Antrenmanı tamamlamaktır. Bu, oyuncuların tek bir günde toplam 26.219 mil sürmesini gerektirir ve oyuncuları 1 Yıldızlı Rulet Bileti ile ödüllendirir. Bu, etkili bir şekilde yüceltilmiş bir günlük meydan okuma ödülüdür, bu nedenle oyuncular bunu her 24 saatte bir yalnızca bir kez yapabilecekler.

Daha istikrarlı bir Rulet Bileti temini için oyuncular, Gran Turismo Café’de Luca için Menü Kitaplarını tamamlayabilirler. Bunlar tipik olarak, oyuncuların yarışları kazanması veya tamamlamak için belirli arabaları toplaması gereken küçük boyutlu zorluklar olarak hizmet eder. Ne yazık ki, tüm Menü Kitapları oyuncuları Rulet Biletleri ile ödüllendirmez, bunun yerine Lisans ve Yarışla ilgili görevler genellikle bunun yerine yeni parkurların ve kursların kilidini açar.

Gran Turismo 7’de Rulet Nasıl Çalışır?

Başlangıçta oyuncular yalnızca garajlarının “Hediyeler” bölümünde bulabilecekleri 1 Yıldızlı Rulet Biletlerine sahip olabilecekler. Her zaman bir araç, üreticiye özel bir ayar parçası seti ve üç Kredi ödülü (2.000, 5.000 ve 10.000) olacaktır. Bir ödül otomatik olarak seçilecektir, böylece oyuncuların yapabileceği tek şey arkalarına yaslanıp oyunun bir ödül seçmesini beklemektir. Daha zorlu Menü Kitaplarını tamamlamaya başladıklarında, oyuncular 2 ve 3 Yıldızlı Rulet Biletleri de almaya başlayacaklar. Her ikisi de 1 Yıldızlı biletlerin yaptığı gibi çalışır, ancak çok daha iyi arabalar mevcuttur ve oyuncuların kazanabileceği kredi sayısı da artar.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Gran Turismo 7HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 Güncellemesiyle Gelen Yeniliklere Göz Atın

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7, Araç Modifiye Kısmına Odaklanıyor; Video Yeni Özellikleri Gösteriyor

Gran Turismo 7

400'den Fazla Araçla Gran Turismo 7'de Sizi Bekliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Twinblade Talisman