GTA 5PlaystationXbox

GTA 5 ve GTA Online: PS5 ve Xbox Series X/S Fiyatlandırması Açıklandı, Ücretsiz Yükseltme Sunulmadı

Rockstar, PS5 ve Xbox Series X/S için GTA 5 ve GTA Online fiyatlarını açıkladı. Artık oyunların mevcut sahiplerine ücretsiz yükseltme olarak sunulmayacağından eminiz, ancak ilk üç ay boyunca tüm yeni nesil platformlarda en az %50 indirimli olacaklar. Bugün başlayacak olan ön yükleme öncesinde, GTA 5 ve GTA Online’ın tüm yeni sürümlerinin fiyatları artık PlayStation Store ve Microsoft Store’da yayında ve önceki oyunlarda oyun satın alanlar için ücretsiz yükseltme yapılmayacağını doğruladı. Ancak piyasaya çıktığı ilk üç ay içerisinde tüm platformlarda önemli indirimler var. GTA 5 ve GTA Online’ın tüm yeni sürümlerinin fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz:

PS5 – GTA 5 ve GTA Online Fiyatlandırma ve İndirimler

PS5 için GTA 5, lansmanın ilk üç ayında %75 indirimli olacak ve fiyatı 9.99 $ olacak. Üç ay sonra, oyun 39.99 $’a mal olacak. Oyunun bu sürümü, tek oyunculu hikaye modunu ve GTA Online’ı içerir. PS5 için GTA Online’ın bağımsız sürümü, PS5’te piyasaya çıktığı ilk üç ay boyunca tamamen ücretsizdir. İlk üç aydan sonra, bağımsız oyun 19,99 $ tutarında olacaktır.

Xbox Series X/S – GTA 5 ve GTA Online Fiyatlandırma ve İndirimleri

Xbox Series X/S için GTA 5, lansmanın ilk üç ayında %50 indirimli olacak ve fiyatı 19.99 $ olacak. Üç ay sonra, oyun 39.99 $’a mal olacak. Oyunun bu sürümü, tek oyunculu hikaye modunu ve GTA Online’ı içerir. GTA Online’ın Xbox sürümleri lansmanda ücretsiz olmayacak, ancak üç ay boyunca 9,99 $’dan satışta olacak. İlk üç aydan sonra, bağımsız oyun 19,99 $ tutarında olacaktır.

Hem GTA 5 hem de GTA Online, 15 Mart’ta yeni nesil konsollar için piyasaya sürülecek ve üç farklı grafik modu, “yüksek kaliteli PC görselleri”, artan nüfus ve trafik çeşitliliği ve eklemeler dahil olmak üzere bir dizi iyileştirme ve yeni özellik içerecek. Ayrıca mevcut hikaye ilerlemenizi ve GTA Online karakterinizi yeni sürümlere aktarabilirsiniz.

Grand Theft Auto 5 ve GTA Online, hem son derece popüler hem de neredeyse 10 yaşında. Rockstar, yeni Grand Theft Auto 6 üzerinde çalıştığını doğrularken, o zamana kadar Los Santos ile idare edeceğiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolPlaystationRol Oyunu

Sea of Thieves'in PS5'te Dikkat Çeken Ön Sipariş Başarısının Sebepleri

Diablo 4Hack & SlashXbox

Diablo 4, Xbox Game Pass'e Gelecek Mi? Çıkış Tarihi?

GTA 5Rehber

GTA Online'da araba satın alma ve garajınızı doldurma

GTA 5

GTA 5'te Graveyard Killer Kimdir Ne Yapar?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Yürüyen Mozole nedir ve içeri nasıl girilir?