Elden Ring

Elden Ring, sadece 2.5 saatte ölmeden bitirildi

Oyun dünyasının önemli mücadelelerinden biri de bazı oyunların en hızlı sürede bitirilmesiyle ilgilidir. Bunun en yaygın örneğini Path of Exile’da görebilirsiniz. Zorlu düşmanlara sahip tek kişilik oyunlara baktığımızda, Souls benzeri oyunlar da bunlara örnek gösterilebilir. Bu haberimizde bunlardan biriyle ilgili. Karşılaştığınız ilk güçlü rakipte bile bir kaç defa ölebileceğiniz Elden Ring çok kısa bir sürede hem de ölmeden bitirildi. İşte haberimizin detayları;

Bir oyuncu, Elden Ring’i sadece iki buçuk saatte ölmeden tamamlamayı başardı. Pek çok oyuncu, Lands Between’i tam olarak keşfetmek, her kuytu, yeraltı mezarlığını araştırmak, her patronla savaşmak ve mümkün olduğunca güçlü olduklarından emin olmak için rün toplamak için zaman ayırıyor. Ama sadece iki saat 35 dakikada ölümsüz bir hız koşusu yapmayı başaran Niko Bellic onlardan birisi değil. Doğal olarak bu, Torrent üzerinde çok fazla hız yapmak ve gerekli olmayan patronları atlamak anlamına geliyor. Ve tıpkı bu tür hızlı oyuncuların Ganon’a olabildiğince çabuk ulaşmak için yaratıcı yollar bulduğu Breath of the Wild’da olduğu gibi, yeni yollar ve hileler keşfedildikçe niko bellic’in zamanının çok verimli kullanıldığına şüphe yok.

Spoiler ile dolu olsa da, koşuyu kendiniz kontrol edebilirsiniz. Hemen altta videosu paylaşıldı.

Ve Elden Ring’i mümkün olduğunca çabuk kendiniz geçmek istiyorsanız, Elden Ring kılavuzlarımıza göz atmayı unutmayın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Elden Ring

Elden Ring: Haligtree Secret Medallion'u nerede bulabilirim?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Trade, Eşya Nasıl Takas Edilir?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Dikenler Nasıl Yakılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Deathbird Nasıl Yenilir?