Halo Infinite

Halo Infinite’in Co-op Hikaye Modu Ertelendi Ne Zaman Çıkacak?

Halo Infinite’in hikaye co-op modu ertelendi, geliştirici 343, Sezon 2’den daha sonra bu modu yayınlamayı hedefliyor. Halo Infinite’deki kampanya işbirliği biraz ertelendi ve Sezon 2’nin başında kullanılamayacak. 343 Industries’e göre, Forge üzerinde olduğu gibi Sezon 2 çalışmasına paralel olarak gerçekleşen hikaye co-op modu “büyük ilerleme” kaydediyor. Ancak stüdyo, “yüksek kaliteli, tam özellikli dört oyunculu ağ işbirliği deneyimine” sahip olmanın daha fazla zaman alacağını söyledi.

Ekip ayrıca, orijinal Xbox One’dan Xbox Series X’e kadar tüm Xbox konsollarında iki oyunculu bölünmüş ekranlı ortak çalışma deneyiminin yanı sıra Kampanya’nın doğrusal olmayan, geniş açık bölümleri üzerinde çalışıyor. Bu, bölünmüş ekran özelliği, çözülmesi daha fazla zaman alan bazı “büyük zorluklar” ortaya çıkardı. Bu nedenle 343, 2. Sezonun başında hikaye co-op modunu gönderemeyeceğini söylüyor ve mümkün olan en kısa sürede bölünmüş ekran modunu yayınlayacağını belirtiyor.

Forge ile ilgili olarak 343, büyük ilerleme kaydettiğini ve Forge’u küçük bir topluluk yaratıcısı grubuna gönderiyor. Kısa vadede, Forge’u özel olarak uçurmaya devam edecek ve aynı zamanda bu yıl için herkese sunma konusunda da planlar yapılacak. Amaç, Forge’ı Sezon 3 ile birlikte yayınlamak.

Halo Infinite’in 2. Sezonu Lone Wolves, 3 Mayıs’ta başlayacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Halo Infinite

343 Industries'in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Halo Infinite

Halo Infinite, 2022 Yol Haritası ve Ağustos Sonunu Hedefleyen Co-op Hikaye Modunu Açıkladı

Halo Infinite

Yeni Ücretsiz Halo Infinite Görünümleri, Halo 5 Max Rank Ödülleriyle Neredeyse Aynı Görünüyor

Halo Infinite

Halo Infinite Steam'de Çoğu Oyuncuyu Kaybetti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo Infinite Steam’de Çoğu Oyuncuyu Kaybetti