League of LegendsMoba

League of Legends’in Romanı Çıktı

League of Legends dünyasında geçen ilk roman olan Ruination: A League of Legends Romanı duyuruldu. League of Legends serisi, sıçramalar ve sınırlarla büyüyor ve diğer medyalara yayılıyor. Animasyon dizisi Arcane Riot Games’in geçen yılki başarısının ardından, Ruination romanını duyurarak kitap pazarında şansını denemeye karar verdi. Roman, League of Legends’ın baş senaristi Anthony Reynolds tarafından yazılmıştır. Kredileri arasında Warhammer evreninden çok sayıda iyi karşılanmış kitap bulunmaktadır. Ruination, bu yıl 6 Eylül’de Amerikan kitapçılarında çıkacak. Roman aynı zamanda sesli kitap olarak da yayınlanacak.

Ruination’ın ana karakteri, oyunun hayranları tarafından iyi bilinen ve Kral Viego’nun ordusunda bir general rolünü oynayan Kalista olacak. Roman, zehirli Kraliçe Isolda’yı kurtarabilecek tek kişi olabilecek eski bir sihri bulma görevinin hikayesini anlatacak.

Ruination Duyurusu, bunun League of Legends evreninde geçen bir dizi romanın yalnızca ilki olduğunu gösteriyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
League of Legends

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

League of LegendsMoba

League of Legends her bilgisayarda oynanır mı?

League of LegendsMoba

League of Legends Rakipleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni bir Witcher oyunu geliştiriliyor