Strateji

Starship Troopers: Terran Command Yine Ertelendi

Starship Troopers: Terran Komutanlığı Yine Ertelendi. Starship Troopers: Terran Command’ın çıkışı bir kez daha ertelendi. Geliştiriciler, tamamen “olmuş” bir oyun çıkarmak istediklerini açıklıyor. Starship Troopers: Terran Command ertelendi. RTS, bu yıl 16 Haziran’da yayınlanacak. Geliştiriciler, sürümün ertelenmesinin nedeni olarak üretimi sorunsuz hale getirme ve mevcut hataları düzeltme arzusunu gösterdi.

Starship Troopers: Terran Command’ın daha fazla zamana ihtiyacı var. The Aristocrats’ın gerçek zamanlı stratejisinin 31 Mart’ta piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak geliştirici ve yayıncı Slitherine Software, hayranlara oyunun hala bazı son dokunuşlara ihtiyacı olduğunu bildiren bir bildiri yayınladı. Oyun içerik açısından bitti, ancak geliştiricilerin, Starship Troopers’ın yeni bölümünün piyasaya sürülmek için tamamen uygun olduğundan ve serbest bırakıldıktan sonra tonlarca yama ve güncellemeye ihtiyaç duyan birçok modern oyunun kaderini paylaşmadığından emin olmak için birkaç ekstra aya ihtiyacı var. Aynı zamanda, geliştirici ve yayıncı, 16 Haziran’ın kesin çıkış tarihi olduğunu ve başka bir erteleme olmayacağını garanti ediyor.

yayıncı Slitherine Software’in web sitesindeki resmi açıklaması şu şekilde;

Bugün çıkış tarihi ile ilgili önemli bir duyuru yapıyoruz: Starship Troopers – Terran Command daha önce duyurulduğu gibi 31 Mart’ta yayınlanmayacak. Yeni ve kesin lansman tarihi 16 Haziran 2022 olacaktır. Birçoğunun bu duyuruyu hayal kırıklığı yaratacağını biliyoruz ve özür dileriz. Birkaç ay daha fazla güzelleştirme ve hata düzeltmenin önemli bir fark yaratacağını gerçekten hissediyoruz. Bitmiş ve kaliteli bir oyun sunmayı amaçlıyoruz ve eğlencenizi bozmadan veya gelecekteki yamaları veya düzeltmeleri beklemek zorunda kalmadan, 1. günden itibaren oyunun tadını tam olarak çıkarabilmeniz bizim için çok önemli. Oyun artık içerik olarak bitmiş durumda ve kalan tüm geliştirme süresi tamamen zaten var olanı iyileştirmeye odaklanacak. Daha fazlasını ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz ve Haziran ayındaki lansmana kadar geçen aylarda size çok şey göstermeyi planlıyoruz.

Work on Starship Troopers: Terran Command 2019’da duyurulmuştu ve çıkış ilk olarak 2020 için duyurulmuştu. Gördüğümüz gibi bu ilk gecikme değil. Umalım ki – geliştiriciler ve yayıncılar tarafından söz verildiği gibi – bu sonuncusu olsun. Strateji oyunu Starship Troopers: Terran Command sadece PC’ye çıkacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni bir Witcher oyunu geliştiriliyor