Haber

Lost Ark – Cube Ticket ne için kullanılır?

Lost Ark o kadar çok içeriğe sahip ki, bazen bazı öğelerin ne için kullanıldığını veya belirli içeriğe nasıl erişileceğini anlamak biraz zaman alabilir. Bugün Cube Ticket ve Cube Dungeon hakkında bir kaç bilgi vereceğiz. Satıcı takaslarına daha önce katıldıysanız veya elinizin altında birkaç Kaos Zindanı varsa, öğenin tam adı Entrance Ticket: Cube olan bir Küp Bilete (Cube Ticket) rastlamış olabilirsiniz. Bunlar ne kadar değerli ve ne için kullanılıyor?

Lost Ark – Cube Ticket ne için kullanılır?

Lost Ark’ın ilerleyen aşamalarda işinize yarayacak ve size oldukça değerli eşyalarla ödüllendirecek kısmı olan Cube Dungeon ve Cube Ticket ile ilgili bilgileri özetleyelim ve devamında ise açıklayalım;

  1. Cube Ticket, Cube Dungeon içeriğine erişmek için kullanılır
  2. Cube Dungeon yalnız ya da parti ile bitirilebilir
  3. Cube Dungeon gravür kitap ödülleri içerir
  4. En önemlisi Cube Dungeon ileride eşya büyülemede kullanılacak Starmetal eşyasını ödül olarak verir.

İşin özeti bu ve şimdi biraz detay verelim.

Cube Ticket, Lost Ark’ta son derece nadir bir şey olmasa da inanılmaz bir potansiyele sahiptir. Cube Dungeon adı verilen isteğe bağlı oyun sonu örnek zindanlarının kilidini açmak için kullanılırlar. Bunlar, zemin temizliği düşünülerek, bir zamanlayıcıda tasarlanmış zindanlardır ve başarılması oldukça zor olabilir. Her biri kendi hilesi olan katları temizlerken, ganimet puanınız bronzdan potansiyel elmas rütbesine kadar yükselmeye devam ediyor.

Cube Dungeon ödülleri, gravür kitapları içerir, ancak daha da önemlisi, Cube Dungeon, ekipmanınızı büyülememe olasılığını azaltmak için kullanılan Starmetal ile ödüllendirir. Tahmin edebileceğiniz gibi, oyunun ilerleyen aşamalarında bu çok değerli hale geliyor. Bu zindanlar bir partide veya solo olarak yapılabilir ve iyi ödüller sunmanın yanı sıra inanılmaz eğlenceli bir deneyimdir. Her katın farklı bir tema ve düzenlemeye sahip olması ile her zaman tetiktesiniz.

Cube Dungeonların kilidini açmak için kullanılan Cube Ticket karaktere bağlı olduğunu, yani hesabınızdaki tüm Cube Ticketları kullanamayacağınız ve bunları favori karakterinize aktaramayacağınız belirtilmelidir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark geliştiricileri, P2W ile ilgili artan endişelere cevap verdi