MMORPG

Odin: Valhalla Rising, mmorpg, ön kayıt topluyor

Odin: Valhalla Rising, yakında çıkacak, ön kayıt için açık olan bir İskandinav mitolojisi temalı MMORPG’dir.

Mobilde İskandinav esinli yeni bir macera yaşamak isteyen oyuncular, Kakao Games Corp.’un yakında çıkacak MMORPG oyunu Odin: Valhalla Rising’i dört gözle bekleyebilirler. Muhteşem görüntülere sahip 3D oyun, oyuncuları İskandinav mitolojisinde devler, cüceler ve tanrıların kendileriyle karşılaştıkları dokuz dünyaya itiyor.

Odin: Valhalla Rising’de oyuncular, geniş araziler ve gizemli uçurumlar arasında uçsuz bucaksız bir açık dünya ortamını keşfetmeyi bekleyebilirler. Niflheim’dan Jotunheim’a, oyuncular çevrelerindeki dünyayla etkileşime girerken hepsi son teknoloji grafiklerle tasarlanmış, girilebilecek sonsuz bölge var.

Özellikle duvarları ölçekleyebilir, uçan bineklere binebilir ve minimum yükleme süresiyle uzun mesafeler arasında seyahat edebilirsiniz. Birinci sınıf görseller, akıcı kesim sahneleri ve farklı sınıflarla karakter tasarımına ve savaşa kadar uzanır. Warrior, Sorceress, Priest veya Rogue sınıflarından seçiminizi yapabilir ve oyunun derinliklerine indikçe ileri sınıfa geçebilirsiniz.

Unreal Engine 4 ile güçlendirilen oyunda insanlar için Midgard, elfler için Alfheim, devler için Jotunheim ve cüceler için Niflheim olmak üzere dört dünya bulunuyor. Oyuncular ayrıca yol boyunca Odin, Thor ve Loki gibi popüler İskandinav mitolojisi karakterleriyle karşılaşacaklar.

Başlığını merak ediyorsanız, iOS App Store’dan veya Android cihazlar için Google Play Store’dan Odin: Valhalla Rising’e ön kayıt yaptırabilir ve şimdilik ön sipariş kilometre taşı ödüllerini talep edebilirsiniz. Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyundur. Ayrıca en son gelişmelerden haberdar olmak için resmi web sitesini ziyaret edebilir veya oyun hakkında fikir edinmek için yukarıdaki gömülü klibe göz atabilirsiniz.

오딘: 발할라 라이징
오딘: 발할라 라이징
Geliştirici: Kakao Games Corp.
Fiyat: To be announced
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Kutsal Hasarı Engellemek İçin En İyi Kalkanlar