Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Dying Light 2

Dying Light 2 geliştiricileri yeni oyun zorlukları, fotoğraf modu ve Game+ üzerinde çalışıyor

Elden Ring’in heyecanı oyun dünyasına hala nüfuz ederken, Techland’in zombi macerasının Şubat ayının başlarında fiziksel ve sanal raflara çıktığını unutmamak lazım. Her halükarda, Techland’deki ekip, oyunu yıllardır desteklemeyi taahhüt etti ve yeni bir röportaj, yeni zorluklar, bir fotoğraf modu ve yeni game plus modu eklemeler dahil olmak üzere bazı planlanmış içeriği ortaya koyuyor.

Baş oyun tasarımcısı Tymon Smektała, Game Informer ile yaptığı bir röportajda, artık oyunun çıktığına göre, ekibin oyunu geliştirmek için üzerinde çalıştığı bazı şeyleri detaylandırdı. Görünüşe göre ekip, oyuncuların kampanya boyunca hızla yüzlerce saat harcayarak yollarına devam etme hızına şaşırmıştı. Açgözlü bir toplulukla birlikte yeni bir game+ modu, bir fotoğraf modu ve daha da fazla zorluk seçeneği gibi istekler geldi.

Smektała yanıt olarak şöyle diyor: “Bunlar kesinlikle şu anda masada olan ve üzerinde çalışılan şeyler. Burada çok fazla ayrıntıya girmek istemiyorum… ama çok yakında, insanlar bu şeylerin eklendiğini görmeye başlayacak. şu ya da bu şekilde oyuna girebilirsiniz.”

Çok yakında, oyuna bu eklemeleri ne zaman göreceğimize dair kesin bir zaman çizelgesi yok, ancak Techland’in yolda başka şeyler için bir yol haritası var ve bunu takip ediyor. En azından Haziran ayına kadar planlandığı gibi etkinlikler, hikaye DLC’leri ve meydan okumalar ve ardından birkaç yıl boyunca hem ücretli hem de ücretsiz içerik, zamanı geldiğinde kullanıma sunulacak.

Röportaj sırasında Smektała, geliştirme sürecinin zor olduğunu, ancak ekibin artık “orada olduğu için mutlu olduğunu” ve “topluluğun verdiği olumlu geri bildirimlerden beslendiğini” söyledi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberRol Oyunu

Dead Island 2: Hızlı XP (Tecrübe) Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler

AksiyonKorku

Dead Island 2'de Ateşli Silah Nasıl Alınır?

Hayatta KalmaRehber

Dead Island 2: Oyunun başında seçilebilecek en iyi yetenekler

Epic GamesSteam

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant’ın En İyi Tabancası Hangisi?