MMORPG

Oynaması ücretsiz MMO Lord of the Rings Online’da önemli değişiklikler var

Oynaması ücretsiz MMO Lord of the Rings Online daha cömert hale geliyor. Lord of the Rings Online bu yıl 15 yaşına giriyor ve her hobbit gibi bir doğum günü partisi ile kutluyor. Nisan ayı sonlarında yapılması planlanan ve oyuncuların daha önce ödemek zorunda oldukları birçok şeyi ücretsiz olarak sunacak bir güncelleme ile başlıyor. Yapımcı Raninia, en son blog yazısında “Bu güncellemeyle birlikte, LOTRO’nun 2007’deki orijinal lansmanı ile Helm’s Deep’in piyasaya sürülmesi arasında – ve buna dahil! – yayınlanan tüm görevler, alanlar, örnekler ve genişletmeler herkese ücretsiz olarak sunuluyor.”

Buna önceden kilitlenmiş üç sınıf (beornings, rune-keepers ve wardens) ve bir ırk (high elves) dahildir. Gönderi, bunun, ücretsiz oyunculara “Premium Cüzdan, Altın Para Birimi Sınırı ve Fazilet, Irk ve Sınıf özellik yuvalarına” erişim sağlayan oyun içi mağazada geçen ay yapılan güncellemeye ek olduğunu belirtiyor.

Lord of the Rings Online daha cömert olmanın yanı sıra büyüyor. Yondershire adında yeni bir alan geliyor, “Shire’da yıllardır ilk genişlememiz” ve Yıldönümü Festivali, oyuncuları Bree-land’de bir havai fişek gösterisine yardımcı olmaya gönderecek olan A Flurry of Fireworks adlı yeni bir örnekle geri dönüyor. Ayrıca, Nisan’dan Haziran sonuna kadar başka eklemeler için planlar var.

“Bu süre zarfında, oyuncuları Isildur’un kutsal olmayan kale şehri Minas Morgul’a ve 13 Nisan’da 130. seviye sınırına getirerek Efsanevi Anor Dünyamızda ilerleme kaydedeceğiz. Bir aydan kısa bir süre sonra, 4 Mayıs’ta Gölgeyele Rohan’ın efsanevi kalesi, Miğfer Dibi ve artık herhangi bir VIP tarafından ek ücret ödemeden erişilebilecek olan 95 seviye sınırına ilerleyecek! 29 Haziran’da Ağaçsakal, Mirkwood’un tehlikeli ormanlarına girerek ikinci atlayışını yapacak ve Shadowfax, Gondor ve Eski Anorien’in yarı yıkık topraklarına doğru ilerlemeye devam edecek.”

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Vampire: The Masquerade – Swansong Oynanış Fragmanı