Assassin's Creed: Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey’de köpekbalıkları nasıl yok edilir?

Assassin’s Creed: Odyssey’de köpekbalıkları çeşitli sualtı konumlarına, yani harabelere veya gemi enkazlarına erişimi korur. Bu, onları öldürmek zorunda kalacağınız anlamına gelir. Köpekbalıklarını nasıl öldüreceğinizi öğrenmek için bu sayfayı okuyun. Bazı durumlarda suyun altında rahat hareket edemiyorken tam havasız kalmışken köpek balıkları sizi bunaltabilir. Assassin’s Creed: Odyssey’de köpek balığı sorununu nasıl çözeceğiniz konusunda size yardımcı olacağız.

Icaros ile kendinize yardım ederek köpekbalıklarının suya girmeden önce konumlarını belirleyebilirsiniz. Kartal, sizin karada düşmanları ve vahşi hayvanları işaretlediğiniz gibi köpekbalıklarını da işaretleyecektir. Elbette köpekbalıklarının seviyesini de bileceksiniz.

Dalıştan önce köpekbalıklarına saldırılabilir. Onlara yeterince yaklaşır yaklaşmaz durabilir ve (suda yüzerken) yayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi daha da korumak istiyorsanız, teknenizle köpekbalığı konumuna yüzün, böylece ateş ederken suya dokunmazsınız.

İkinci seçenek, su altında köpekbalıklarına saldırmaktır. Ardından, kahraman saldırıları başlatmak için beyaz bir silah kullanır. Köpekbalığı ölene kadar onları kesmeyin. Yüzeye dönmeden önce havanızın bitmemesi için köpekbalığıyla oldukça hızlı başa çıkmaya çalışın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Assassin's Creed: Odyssey

Assassin's Creed Odyssey'de Arena'ya nasıl gidilir?

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey'de karakterinizi nasıl iyileştirebilirsiniz?

Assassin's Creed: OdysseyAssassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed Valhalla'da Leonidas'ın Mızrağı Nasıl Elde Edilir?

Assassin's Creed: OdysseyAssassin's Creed: Valhalla

AC Valhalla: Dawn of Ragnarok - Ubisoft En İddialı DLC'yi Onayladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Odyssey’de karakterinizi nasıl iyileştirebilirsiniz?