Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Rol Oyunu

Skyblivion gerçekten etkileyici görünüyor

Skyblivion on yıldır geliştiriliyor ve hala bitmedi, ancak Oblivion’u Skyrim içinde yeniden yapan mod projesi üzerinde çalışmalar devam ediyor. En son video da ne kadar etkileyici olduğunu görmek mümkün; yeniden inşa edilmiş alanlar, düşmanlar, silahlar ve daha fazlasını içeren 15 dakikalık bir tura çıkarken hala yapılması gereken işleri özetlemektedir. Aşağıdan ya da yukarıdan izleyin.

İzlediyseniz göreceğiniz gibi, bu bir ilerleme güncellemesi olduğu kadar bir işe alım ilanıdır. Bunun gibi mod projeleri muazzamdır ve uzun zaman alır ve bu nedenle ücretsiz olarak çalışmaya istekli sürekli bir yeni geliştirici takımına ihtiyaç duyarlar. Gönüllülükle ilgileniyorsanız, çevrimiçi bir form var.

Benim gibi 3D model yapmayı bilmiyor olsanız bile eğlenecek çok şey var. Video, yeni goblin kabilelerini, NPC kıyafetlerini, özel Daedric silahlarını ve Bruma şehrini gösteriyor; bunların tümü, eski 2006 modellerini Skyrim’in 2011 çıkış tarihine daha uygun bir çalışmayla değiştirmek için sıfırdan yeniden yaratıldı. Açıkça pek çok bitmemiş kısım var – video hala yapılması gerekenlerle ilgili açıklamalar da yapıyor- ama yine de şaşırtıcı derecede güzel görünüyor.

Bu büyük yeniden çevrim modları söz konusu olduğunda, Oblivion’a özel bir ilginiz varsa kesinlikle Skyblivion ile de ilgilenmenizi tavsiye ediyoruz. Daha tuhaf selefi Morrowind’den daha az savunuluyor ve devamı Skyrim, şimdi bile kültürel bir güç olmaya devam ediyor. Yani seri onca seneye meydan okumaya devam ediyor. Bu mod çıktığı zaman ise hala oynanacağından emin olabilirsiniz.

Skyblivion için henüz bir çıkış tarihi yok, ancak çıktığında ücretsiz olacak. Daha fazlasını sitesinde çalışırken görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Fallout 4 için yeni HD Doku Paketi, tüm zırh ve kıyafetleri elden geçiriyor

GTA 5

GTA 5'te Graveyard Killer Kimdir Ne Yapar?

ListeMinecraftRehberSandbox

Minecraft'a Yeni Bir Boyut Katan Modlar

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Cobblemon Modu Nasıl Kurulur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Odin: Valhalla Rising, mmorpg, ön kayıt topluyor