AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Güncelleme: 14/03/2022 Çıkış Tarihinin Yeniden Belirlenmesiyle İlgili

Aşağıdaki yazıya binaen Dead Space Remake’in çıkış tarihinin resmi olarak güncellemesi sonucu bu güncelleme gerekli görülmüştür. Detayları veriyoruz.

Phillippe Ducharme: “Yapacağımız oyunun hayranların beklentilerini karşılayacağı bir yerde olduğumuzdan emin olmak istiyoruz”. şeklinde yaptığı açıklamayla birlikte Dead Space Remake’in çıkış tarihi yeniden düzenlendi. Geliştirici ekibin daha fazla zaman ihtiyacı var. Muhtemelen bildiğiniz gibi, 11 Mart’ta hayranlara Dead Space Remake’deki ses bölümü hakkında derinlemesine bilgi vermek ve orijinal oyuna kıyasla remake versiyonunda sesin nasıl iyileştirildiğini açıklamak için bir geliştirici canlı akışı düzenlendi. Ancak bu arada bu başlıkla ilgili önemli bir detay daha paylaşıldı.

Yayının bitiş kısmına yakın bir yerde, kıdemli yapımcı Philippe Ducharme tarafından Dead Space Remake’in 2023’ün başlarında piyasaya sürüleceği açıklandı. “Yapacağımız oyunun hayranların beklentilerini karşılayacağı bir yerde olduğumuzdan emin olmak istiyoruz ve en önemli olan da bu. Bu yüzden şu anda önümüzdeki yılın başlarında çıkış tarihi açıklanacak. Aklımızda bir tarih var, her şeyin bunun için birleştiğinden emin olmak istiyoruz.”

Canlı yayını kaçırdıysanız, videonun tamamını oyunun resmi YouTube kanalında bulabilirsiniz. Lansman penceresinin ortaya çıkması kısmı için 48:52 işaretinden itibaren izlemeye başlayabilirsiniz.


Eski Haberimiz;

Sektörün güvenilik kaynaklarından olan Jeff Grubb’a göre, EA Motive’in ikonik bilimkurgu korku oyunu Dead Space’in Remake versiyonu şu anda, Sonbahar 2022 çıkış tarihini hedefliyor. Dead Space Remake, 2021 ve sonrasının en çok beklenen korku oyunlarından biri değilse de kesinlikle en iyilerinden biri. Oyun, bu yaz, yayıncının, EA Motive’in, eski Assassin’s Creed Valhalla Oyun Direktörü ile yeniden yapım üzerinde çalıştığını doğruladığı EA Play şovu sırasında resmi olarak açıklandı.

Ne yazık ki, EA çok fazla açıklama yapmadı. Elimizde sadece çok kısa bir tanıtım fragmanı ve bunun gerçekten de 2008’deki ikonik orijinalin yeniden çevrimi olduğunu gösteren bir blog yazısı var. Bunun da ötesinde, güvenilir Jeff Grubb, EA’nın Capcom’un Resident Evil 2 ve Resident Evil 3 remake’lerinden notlar aldığını bildirdi, bu kesinlikle iyi bir haber.

Bugün, EA Motive’in şu anda Sonbahar 2022 çıkış tarihini hedeflediğini açıklayan Jeff Grubb’dan bir kez daha Dead Space Remake hakkında yeni söylentilerimiz var. Grubb, geliştirme sorunsuz ve herhangi bir aksaklık olmadan giderse, 2022’nin sonlarında Dead Space Remake sürümünü oynayabileceğimizi ima ediyor.

Adil olmak gerekirse, bu hiç de şaşırtıcı değil. 2021 çıkış tarihi şu anda kesinlikle bir anlam ifade etmiyordu ve 2022’nin ilk yarısı her zaman iyimserdi, çünkü EA’nın açıklama sırasında bize oyunun sadece küçük bir görüntüsünü gösterdiği göz önüne alındığında daha yolun başında oldukları belliydi. Grubb ayrıca EA’nın 2021’in sonuna kadar daha fazla Dead Space Remake görüntüsü sergilemesi gerektiğini de ortaya koyuyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile’da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar