Halo Infinite

343 Industries’in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Jez Corden, şirketin Halo Infinite dışında Halo için bir şeyler üzerinde çalıştığından “oldukça emin”.

Halo serisinin hayranları son birkaç aydır çok fazla içerik alıyor. Halo Infinite geçen yılın Kasım ayında piyasaya sürüldü ve oyuncular bu oyunla meşguldü. Bunun yanı sıra, seriye dayalı yeni bir televizyon programı da geçen ay yayınlandı ve o zamandan beri devam ediyor. Bu yüzden hayranlar en sevdikleri oyunun diğer medyalara yayılmasını izlerken çok eğleniyorlar. Şimdi, bir endüstri uzmanına göre, oyuncular için daha da fazla içerik gelebilir.

343 Industries, akredite endüstri uzmanı Jez Corden’e göre Infinite’den ayrı yeni bir Halo projesi üzerinde çalışıyor olabilir. Sektörün içinden biri, bundan tam olarak emin olmadığını ancak bunun doğru olabileceğine inandığını söyledi. Jez Corden podcast’inin yeni bir bölümünde konuşurken bu yeni proje hakkında şunları söyledi: “Eminim 343, Halo Infinite olmayan başka bir Halo projesi üzerinde çalışıyor. oldukça eminim. Yüzde yüz değil.”

Dediği gibi, neredeyse bunun doğru olduğunu düşünüyor ama bundan istediği kadar emin değil. İlginç bir şekilde, bu proje Jez Corden’e göre Halo Infinite ile hiç bağlantılı değil. Oyunun aldığı içerik eksikliğini düşündüğümüzde, tüm bunlar çok garip görünüyor. Mevcut proje zor durumdayken yeni bir proje geliştirmek anlamsızdır.

Oyuncular, oyunun çıkışından bu yana Halo Infinite’deki içerik eksikliğinden şikayet ediyorlar. Hayranları gemide tutmak yeterli değil ve işbirlikçi yönü çok fazla güncelleme almıyor. Halo Infinite oyuncuları için bunun ortasında yeni bir oyun üzerinde çalışmaya başlamak adil görünmüyor. Bu oyunu geliştirmek için çalışmak 343 Endüstri için en önemli gündem olmalıdır. Belki gelecekte geliştiriciden Halo Infinite için daha fazla içerik görebiliriz. Ancak oyunun şu anki durumu çok vahim ve oyuncular önümüzdeki sezonlardan memnun değil. Tüm Halo Infinite tartışmalarına rağmen, hayranlar yaklaşmakta olan bu yeni Halo projesi için heyecanlılar.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Halo Infinite

Halo Infinite, 2022 Yol Haritası ve Ağustos Sonunu Hedefleyen Co-op Hikaye Modunu Açıkladı

Halo Infinite

Halo Infinite'in Co-op Hikaye Modu Ertelendi Ne Zaman Çıkacak?

Halo Infinite

Yeni Ücretsiz Halo Infinite Görünümleri, Halo 5 Max Rank Ödülleriyle Neredeyse Aynı Görünüyor

Halo Infinite

Halo Infinite Steam'de Çoğu Oyuncuyu Kaybetti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Long Dark, ilk ücretli DLC’sini bu yıl bir “Season Pass” şeklinde alacak