Dying Light 2

Dying Light 2’nin DLC’si “insanları şaşırtacak”

Techland, oyuncuların Dying Light 2’nin yaklaşan hikaye odaklı DLC paketlerinden neler bekleyebilecekleri hakkında konuştu. Dying Light 2 baş tasarımcısı Tymon Smektała, wccftech ile yaptığı röportajda, ilk “ana hikayeye paralel ilerlemeyi” doğruladı.

Smektała, “Aiden The City’ye geldikten hemen sonra başlayabilir. Kapıdan ilk çıkan oyuncu olduğu için, oyuncuları eğlenmeden önce oyunu bitirmeye zorlamak istemedik.” “Topluluğumuzun çevrimiçi olarak ifade ettiği bazı spekülasyonları inceledim, ancak bu teorilerin hiçbirinin doğru olduğunu görmedim. Bu nedenle, bu DLC ile insanları olumlu bir şekilde şaşırtacağımızı umuyorum.” DLC’nin ana hikaye ile bağlantılı olup olmadığı sorulduğunda, Smektała şunları söyledi: “Hikayesi Villedor şehir sınırlarının dışındaki belirli bir yer etrafında toplanıyor. Ama elbette yapılması gereken bazı seçimler olacak!”

Ayrıca Techland’in bazı içerik güncellemelerinin “bu yıl tanıtacağını ve gelecek yıl çoğunlukla çeşitli çevrimiçi deneyimlere odaklanacağını” doğruladı. Dying Light çok oyunculu ile daha fazla işbirliği mekaniği eklemekten birçok farklı, eğlenceli oyun moduna kadar yapabileceğimiz çok şey olduğunu kesinlikle hissediyoruz” dedi. Bu haftanın başlarında, Dying Light 2 güncellemesi, Yeni Game Plus modunun yanı sıra yeni oyun sonu içeriğini ekledi.

1.3.0 Yama. – 27 Nisan Çarşamba günü piyasaya sürülen – karakter ilerlemenizi ve ekipmanınızı yeni bir maceraya taşımanıza izin verir (yine de Nighrunners’ın kıskaç ve yamaç paraşütü gibi araçlarını hikaye boyunca elde etmeniz gerekecek). Ayrıca sağlığınızı ve dayanıklılığınızı daha da artırmak için 30 yeni inhibitör bulabileceksiniz.

Techland kısa süre önce Dying Light 2’nin Şubat ayının başındaki lansmanından bu yana 5 milyon kopya sattığını ve bu yılın ilerleyen günlerinde planlanan gecikmeli Switch sürümünden satış yapılmadığını açıkladı. Bu, oyun için sağlam bir başlangıç ​​- geçen hafta, selefinin yıllar içinde şaşırtıcı bir şekilde 20 milyon kopya aldığını da duyduk.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Dying Light 2

Dying Light 2'nin Yeni Game Plus modu bu hafta çıkıyor

Dying Light 2

Dying Light 2, Şubat ayında piyasaya sürülmesinden bu yana kaç milyon sattı?

Dying Light 2

Dying Light 2'ye bu ay Game Plus güncellemesi geliyor

Dying Light 2

Dying Light 2 geliştiricileri yeni oyun zorlukları, fotoğraf modu ve Game+ üzerinde çalışıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark GeForce NOW Desteği Aldı