Yarış Oyunları

Forza Motorsport’un Beta Aşamasında Olduğu Bildirildi

Turn 10 Studios, yıldız serisinin sekizinci bölümünü sessizce hazırlıyor. Forza Motorsport, gelecek nesil için en çok beklenen oyunlar arasında yer aldı. Forza Motorsport serisinin yeni oyunu, fizik potansiyelini tamamen yeniden tasavvur ediyor ve oyun motorunu başka bir seviyeye yükseltiyor. Turn 10 Studios’un iddia ettiği fantastik başarıları elde etmek için ekip, olağan iki yıllık geliştirme döngüsüne ara verdi. Son taksit, beş yıl önce, 2017’de çıktı. Yeni Forza Motorsport için çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak oyunun bu yıl gelmesi bekleniyor.

Forza Motorsport birkaç oyun testinden geçti ve geliştiriciler topluluğun isteklerini değerlendirdi. Geliştiriciler, oyuncuları küratörlüğünde e-postalar aracılığıyla testlere katılmaya davet etti. Xbox ve Bethesda Games Showcase’in tartışıldığı Xbox Two Podcast’inin yakın tarihli bir bölümünde, bazı oyunların geleceğiyle ilgili önemli güncellemeler sağlandı. Akredite bir endüstri uzmanı olan Jez Corden, çekici Forza Motorsport hakkında yeni bilgiler de açıkladı.

Sektörden edinilen bilgilere göre oyun görünüşe göre Beta geliştirme aşamasında. Ayrıca, birkaç etkileyicinin beklenen oyunu zaten oynadığını iddia ediyor. Geliştiriciler topluluktan yorumlar almakta çok aktif oldukları için bu şaşırtıcı değil. Turn 10 Studios geçmişte bu unvanın Forza Motorsport 8 yerine Forza Motorsport olarak bilineceğini doğrulamıştı.

Stüdyo, seriyi canlandırıyor ve bu canlanma şimdiye kadar gördüğümüz değişikliklere yansıdı. Turn 10 Studios Kreatif Direktörü Chris Esaki, “Oyunun adının Forza Motorsport olduğunu bir kez daha doğrulamak istedim” dedi. “Oyunun isminden sonra sıralı sekiz yok. Bu gerçekten tamamen yeni bir Forza Motorsport deneyimi,” dedi Mayıs 2021’de Forza Aylık yayınında bu açıklamayı yapmıştı. Ayrıca, lastik basıncı ile ısı etkileşimleri gibi oyunda birkaç yükseltilmiş özelliğin görüneceği söyleniyor. Hava yoğunluğunu, dinamikleri ve gücü etkileyecek atmosfer basıncı sistemleri gibi yenilikçi özellikler olan, yanan kauçuğun palet üzerindeki baskısını hissedebileceğiz. — parkurun kendisine ve parkurun uzunluğuna bağlı olarak her parkur için gündüz ve gece döngüleri fizik kurallara gerçeğe daha uygun ama farklı tepkiler verecek.

Forza Motorsport, özüne dönüyor ve Gran Turismo 7 gibi devlerle rekabet etmek için mükemmel bir oyun yaratmak için kendisi yeniden geliştiriliyor. En iyi tahmin Ağustos veya Eylül civarında yeni bilgiler bekleniyor. Forza Motorsport, eski Forza tarzında PC ve Xbox Series X|S’ye özeldir. Ayrıca, Forza Motorsports, önceki nesil konsollar yenilikçi özelliklerle başa çıkamadığı için yeni nesil konsollara yöneliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

Yarış Oyunları

MotoGP 23'ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu

Forza Horizon 5RehberYarış Oyunları

Forza Horizon 5 Rally Adventure'da tüm arabaların kilidi nasıl açılır?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Modern Warfare 2 resmen duyuruldu