Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 sonunda dlc alacak

Pawel Sasko: “Oyunu geliştirmeye devam ediyoruz çünkü yapılacak işlerin olduğunun hepimiz farkındayız.”

İki ay önce, Cyberpunk 2077 nihayet hem PlayStation 5 hem de Xbox Series S/X için resmi olarak piyasaya sürüldü ve konsol oyuncuları için yeni nesle layık görünmesini sağladı. Bu, elbette, başarısız lansmandan sonra geliştiricilerden hem zaman hem de kaynak çaldı ve bir zamanlar planlanan genişletmeler hala yayınlanmadı.

Neyse ki, yine de dlc gelecek. Bu, görev direktörü Pawel Sasko’nun hala yapılması gereken çok şey olduğunu, ancak daha fazla içeriğin hala masada olduğunu kabul ettiği yeni bir canlı yayında ortaya çıktı:

Size gelecek planlarımız hakkında hiçbir şey söyleyemem. Ama sizi temin ederim ki genişletmeler üzerinde çalışıyoruz – sizler için bir şeyler üzerinde çalışıyoruz çocuklar. Oyunu hala geliştiriyoruz, çünkü hepimiz iş olduğunun farkındayız. 1.5’i beğendiğiniz için çok mutluyuz ve bu bizi sizin için çalışmaya daha çok teşvik ediyor, çünkü bunun için minnettarlığınızı gösteriyorsunuz. Size söyleyebileceklerim bu kadar. Sizin için bir şeyler üzerinde çalışıyoruz. Sanki her gün görevleri gözden geçiriyorum, insanlarla bir şeyler hakkında konuşuyorum, bu yüzden oluyor.

PlayStation 5 ve Xbox Series S/X yükseltmesinden sonra Cyberpunk 2077’ye bir şans verdiniz mi?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 DLC gelecek yıl yayınlanacak ve daha fazla DLC yapım aşamasında

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077'ye Steam Deck Desteği Geldi

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 modu, araç savaşları ve polis kovalamacalarını oyuna ekliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hellblade 2 Geliştiricileri, Savaş Sisteminde Radikal Değişiklikleri Duyurdu