Aksiyon

İlk Gün Game Pass Oyunlarına Bir Yenisi Daha Ekleniyor

Xbox Game Pass, Nisan 2022 için Yeni Birinci Günün Oyununu onayladı. Yine bir gün Xbox Game Pass abonelik hizmeti için bir oyun onaylandı ve bu ay içinde satışa sunulacak.

Microsoft’un Xbox Game Pass abonelik hizmeti, her iki haftada bir yayınlanan yeni oyunların listesiyle aylık olarak yeni oyunlar ekler. Microsoft, Nisan 2022’nin ilk iki haftasında Xbox Game Pass’e gelen tüm oyunları onayladı ve çok yakında, Nisan ayının ikinci yarısında gelecek tüm yeni Xbox Game Pass oyunlarında perdeyi geri çekecek. Ancak Microsoft, Nisan 2022’de Xbox Game Pass’e gelecek yeni oyunların geri kalanını henüz açıklamamış olsa da, yine de bir tanesi ay sonu için onaylandı.

Bağımsız aksiyon RPG Unsouled, 28 Nisan çıkış tarihinin ilk gününde Xbox Game Pass’e geliyor. Oyun şu anda Xbox Oyun Önizleme programı aracılığıyla erken erişimde oynanabilir ve orada nispeten iyi karşılandı. Resmi web sitesi, oyunun Onimusha 2’den doğrudan ilham aldığını ve bulmaca çözme veya keşif yerine tamamen “hızlı tempolu, son derece stilize savaş” etkileşimli bir ortamda sunmaya odaklandığını belirtiyor.

Unsouled, hızlı dövüşü ve retro sanat tarzıyla dikkatleri üzerine çekti. Daha önce belirtildiği gibi, oyunun erken erişim sürümü, Xbox Game Preview ve başka yerlerde oynayanlar tarafından iyi karşılandı, ancak herkesin nihai ürüne nasıl tepki vereceğini göreceğiz. Neyse ki, Xbox Game Pass aboneleri, abonelik ücretlerinden daha fazla bir ücret ödemeden bunu deneyebilecekler.

Bu yazının yazıldığı sırada, Unsouled, Nisan 2022’nin ikinci yarısı için Xbox Game Pass için şu anda onaylanan tek oyundur. Microsoft, Nisan 2022 için yeni Xbox Game Pass oyunlarının geri kalanını bu haftanın sonlarında veya önümüzdeki hafta başlarında muhtemelen açıklayacaktır. Bu yüzden hayranlar bu cephede bizi izlemeye devam etmeli. Bu arada, Nisan 2022’nin ilk yarısını dört gözle bekleyeceğiniz yeni Xbox Game Pass oyunları var.

Game Pass’e eklenen oyunlar

12 Nisan’da Xbox Game Pass aboneleri, bulutta, konsollarda ve PC’de Life is Strange: True Colors’a göz atabilir. PC Game Pass aboneleri o gün Panzer Corps 2 ve The Dungeon of Naheulbeuk’a da göz atabilecekler. 14 Nisan, EA Play aracılığıyla hizmete geldiği için PC Game Pass veya Xbox Game Pass Ultimate’a abone olanlar için Lost in Random’un çıkışını görecek.

Game Pass’ten kaldırılacak oyunlar

Microsoft, Xbox Game Pass’e her zaman yeni oyunlar ekler, ancak oyunları da hizmetten kaldırır. 15 Nisan’da MLB The Show 21, Rain On Your Parade, The Long Dark ve Pathway Xbox Game Pass’ten kaldırılırken, F1 2019 birkaç gün sonra 18 Nisan’da kaldırılacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Game Pass

Ubisoft+ oyunları Game Pass ile anlaşabilir

Rol Oyunu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Game Pass

Microsoft bu yıl içinde bir Xbox Game Pass aile planı başlatacak

Playstation

PlayStation, Eski Oyunları Oynamanıza İzin Verecek Game Pass Rakibini Tanıttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Elden Ring’i kimseye vurmadan nasıl bitirirsin?