Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Funcom ve Shiro Games’in bugün duyurduğu Dune: Spice Wars 26 Nisan 2022’de erken erişimde başlayacak. Oyun ayrıca oynanabilir dördüncü grup olan Fremen’i de ekleyecek.
Yayıncı Funcom ve geliştirici Shiro Games, yaklaşmakta olan strateji oyunları Dune: Spice Wars’ın sadece birkaç hafta içinde erken erişime gireceğini resmi olarak duyurdular – 26 Nisan’da. Ek olarak, erken erişimle ilgili haberlerle birlikte, Dune: Spice Wars’ın arkasındaki ekipler, Fremen’i oyundaki dördüncü oynanabilir grup olarak duyurdu.

Fremenler, açık çölde hareket etme ve onlara dayanma konusunda çok daha büyük bir kapasiteye, kum solucanlarını çekmek için daha az şansa sahip olacaklar ve ayrıca, tarafsız yerli yerleşimler olan gizli Siet’lerle müttefik olma konusunda gelişmiş bir yeteneğe sahip olacaklar. Fremen birimleri Warriors, Infiltrators, Skirmisers, Fedaykins ve Kulon Caravans’ı içerir. Dune: Spice Wars’daki Fremen ırkına daha yakından bakmak için resmi blog gönderisine göz atabilirsiniz.

Dune: Spice Wars, gerçek zamanlı strateji ile bazı 4X öğelerinin birleşimidir. Frank Herbert’in bilimkurgu şaheseri Dune’a dayanıyor ve kitapları yakından takip edecek ve oyunculara dünyanın en değerli madeni Spice kaynağı olan çöl gezegeni Arrakis’te birbirlerine karşı savaşan dört gruptan biri olarak oynama şansı sunacak.

Bu strateji başlığına ek olarak Funcom, Dune evreninde geçen bir açık dünya çok oyunculu hayatta kalma oyunu üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Dune: Spice Wars’ın sadece PC platformunda çıkacağı onaylandı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Xbox Series X artık bir düğmeyle TV’nin konsola geçmesini sağlıyor