Elden Ring

Elden Ring Max Seviye Nasıl Ulaşılır?

Elden Ring oyuncuları için işte oyundaki maksimum seviye ve ona ulaşmak için kaç rün gerektiği konusunda basit bir rehber.

FromSoftware’in önceki çabaları gibi, Elden Ring de oyuncuların becerilerini sınırlarına kadar zorlayacak, herkesin bildiği gibi zor bir oyundur. Bununla birlikte, Elden Ring oyuncularının, seviye atlayarak daha zorlu karşılaşmaları kendileri için biraz daha kolaylaştırabilmelerinin yolları vardır. Elden Ring oyuncuları, sırayla istatistiklerini geliştirmek için harcanabilecek düşmanları öldürerek rünler toplar; bu, oyunun daha zorlu dövüşlerini kazanmalarına yardımcı olmak için uzun bir zaman alacağı anlamına gelir.

Elden Ring’de oyuncuların oyunda geçirdikleri süre boyunca seviye atlayabilecekleri sekiz istatistik bulunur: Vigor, Mind, Endurance, Strength, Dexterity, Intelligence, Faith ve Arcane. Elden Ring istatistiklerinde, oyuncuların yatırımlarından daha az getiri elde ettikleri soft caps vardır, bu nedenle üç istatistiğin soft cap’lerine eşitlenmesine odaklanmak ve ardından başka bir yere puan koymaya başlamak iyi bir stratejidir. Ancak Elden Ring’de seviye yükseldikçe bunu yapmak daha da zorlaşıyor çünkü her seviye daha fazla rün gerektiriyor.

Elden Ring oyuncuları, maksimum seviyeye ulaşmak için tüm istatistiklerini 99’a çıkarabilir, ancak bunu yapmak önemli ölçüde zaman alacaktır. Elden Ring rün yetiştirme noktalarını kötüye kullanırken bile, çoğu oyuncunun maksimum seviyeye ulaşması pek olası değildir.

Elden Ring: Seviye Sınırı Nedir?

Elden Ring oyuncuları, istatistiklerini 99’a çıkaracak kadar gerçekten oyuna kendilerini adadılarsa, 713. seviyeye ulaşacaklar. Ve Elden Ring wiki’sine göre, bunu yapmak, toplamda şaşırtıcı bir şekilde 1.692.558.415 rün’e mal olacak. Söylemeye gerek yok, çoğu Elden Ring oyuncusu seviye sınırına ulaşmayacak, ancak yine de oyundaki her şeyi yapabilecek ve görebilecek. Elden Ring zor bir oyundur, ancak onu fethetmek için kişinin tüm istatistiklerini en üst düzeye çıkarması ve seviye sınırına ulaşması gerekir. Aslında, 713. seviyeye yaklaşmadan tüm Elden Ring başarımlarının kilidini açmak çok mümkün.

Sonunda, FromSoftware’in oyunculara üstesinden gelmek için daha fazla zorluk verecek bir Elden Ring DLC ​​genişlemesi yayınlaması mümkün, ancak o zaman bile, oyuncuların başarılı olmak için seviye sınırına ulaşmasını veya yaklaşmasını gerektirmesi pek olası değil. Şimdilik, hayranlar temel oyunda sağlanan Lands Between haritalarını keşfetmenin ve istatistiklerini istedikleri gibi yükseltmenin keyfini çıkarabilirler.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'deki Shadow of the Erdtree DLC'sine Nasıl Başlarsınız?

Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Elden Ring

Elden Ring: Haligtree Secret Medallion'u nerede bulabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lego ve Epic Games yeni ortaklığını duyurdu