MMORPG

Black Desert Online Yeni Maceracı Deneyimini Geliştirmek İçin Bazı Değişikliklere Gidecek

Black Desert Online için en son güncelleme, sınıf dengesi değişiklikleri, düzeltmeler ve becerilere ve diğer sistemlere yönelik bir dizi ayarlamayı içerir. Ayrıca Pearl Abyss, oyunun yeni maceracı deneyimini çeşitli şekillerde elden geçiriyor ve bu güncelleme, daha anlaşılır olması için 300’den fazla öğe açıklamasını güncelliyor.

Yeni oyuncu deneyimlerini ve eğitimlerini güncelleyen veya güncelleme sürecinde olan birkaç oyun var. Black Desert Online için bu güncelleme, onları nasıl elde ettiğinizi ve onlarla ne yaptığınızı netleştirmek için 316 öğe açıklamasını değiştiriyor. Gelecekte öğe açıklamaları için daha fazla güncelleme olacağına söz verdikleri için bu başlangıç olacak. Yeni gelenler için hoş bir deneyim yaratmak, sadece yeni oyuncuları çekmek ve elde tutmak için değil, aynı zamanda daha sağlıklı bir genel topluluk için bu önemli bir adım olarak görülüyor. Bazı öğelerin gerçekten elde edilmesinin daha aldatıcı olabileceğini geri bildirim yoluyla öğrenmek, daha erken vazgeçmeniz ve yeni bir hedef belirlemeniz için önemli.

300’den fazla öğenin de ağırlıkları azaltıldı, bu şekilde oyuncular envanterlerine daha fazlasını sığdırabilir. Güncellemedeki diğer değişiklikler arasında, bir oyuncu 60. seviyeye ulaştığında Aile envanteri sekmesinin görünmesini sağlayan geliştirme malzemelerinde ayarlamalar yer alıyor. Son zamanlarda eklenen Ebedi Kış Dağı ana görev serisinde, çoğunlukla görevleri kabul etme, takılma, ses ve animasyon senkronizasyonu ve diğer hataları düzeltmek için bazı ayarlamalar yapıldı.

Son CalpheON 2. bölümünde vaat edilen değişikliklerden biri, işleme taşlarını birleştirmenin bir yoluydu. Konsolide taşlar ve önceden mevcut taşlarınız varsa, onları son PC satıcılarına gümüş karşılığında satabilir veya bir eşya olarak kullanabilirsiniz. Envanterinizi kontrol ederseniz, işleme taşları mühürlü işleme taşları adı verilen bir şeyle değiştirilecektir. Bunları NPC satıcılarına satarsanız, küresel olarak piyasada satılan en yüksek fiyatı alırsınız.

Bu güncelleme ayrıca herkesin ekstra HP, eşya düşme oranı artışları ve daha fazlası gibi bonusların keyfini çıkarması için bir dizi etkinliği başlatıyor. Ayrıntıları Black Desert Online’daki yama notlarında görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Uncharted tasarımcısı Amy Hennig ve Skydance Media yeni bir Star Wars oyununu duyurdu