Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

AksiyonHack & Slash

Torchlight: Infinite bu ayın sonunda 2. kapalı betasını yapacak

Başarılı bir ilk kapalı beta döneminden sonra, zindan tabanlı ARPG Torchlight Infinite, bu ayın sonraki test aşamasına geçmek için planlarını yaptı. 25 Nisan’da Torchlight, erişim kazanmayı başaran belirli şanslı kişilere beta testinin bir sonraki bölümünü açacak. Torchlight’ı duymadıysanız, Diablo ve Path of Exile gibi daha yeni ve popüler ARPG serilerinden biridir. Serinin arkasındaki ekip, Infinite ile biraz vites değiştirmek istiyor ve yalnızca Torchlight deneyimini cebinizde taşımaya değil, aynı zamanda birkaç oldukça sert oyun düzenlemesine de odaklanmak istiyor.

Örneğin Torchlight Infinite, büyük ölçüde kahraman tabanlı bir oyundur. Bunun anlamı, diğer iki oyunda bir karakter yaratıp onları istediğiniz gibi inşa ederken, Infinite size kullanmak için belirli bir beceri yoluna sahip olan sınırlı sayıda karakter sunar. Kullanabileceğiniz kahraman çeşitliliği göz önüne alındığında, bu büyük bir olumsuzluk değil, ancak bu yeni yönün bireyselliğe ve yol oluşturmaya odaklanan bir dizi için işe yarayıp yaramadığını görmek ilginç olacak. Bu, seçeneklerinizin çok sınırlı olduğu anlamına gelmez, ancak toplam 240 yetenek olduğu için, yeteneklerinizi biraz ayarlayan mini becerileri ve ayrıca 24 yetenek ağacını düşünün. Bu nedenle, yapılar konusunda biraz daha doğrusal olsanız da, yine de kendi oynamak için seçtiğiniz kahramanı kesinlikle yapabilirsiniz.

Bu betaya gelince, tüm kahramanları, becerileri, öğeleri ve haritaları ücretsiz olarak dahil etmeyi planlıyor, böylece herhangi bir testçi, tam sürüm için planlanan oyun içi içeriğin çoğunda iyi bir deneyim yaşayabilir. Bununla birlikte, tam oyunda bulunacak dayanıklılık sistemi, beta sürümündeki herkes için daha uzun oyun oturumlarına izin vererek test için beklemede.

Merakla beklenen ARPG ile erkenden uygulamalı bir deneyim elde etmek istiyorsanız, oyunun resmi web sitesinde bu beta aşamasına kaydolabilirsiniz. Şanslıysanız, önümüzdeki birkaç gün içinde haber alacaksınız ve 25’inde oynamaya başlayabileceksiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark, Steam'de 500.000 eşzamanlı oyuncu sayısını aştı ve henüz oynaması ücretsiz bile değil

Final FantasyKonsol

Final Fantasy 7 Remake PS Plus Sürümü için Ücretsiz PS5 Yükseltmesi Şimdi Mevcut

AksiyonHack & Slash

Lost Ark Kapalı Beta Yarın Başlıyor; İşte Son Fragman

Hack & Slash

Diablo Immortal Beta Lansmanları; Blizzard Para Kazanmayı Test Ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Son sızıntılara göre Battle Pass Overwatch 2’ye eklenecek özelliklerden birisi