Dying Light 2

Dying Light 2’ye bu ay Game Plus güncellemesi geliyor

Dying Light 2 nihayet bu ay New Game Plus güncellemesini alıyor. Dying Light 2’nin New Game Plus modu bu ayın sonunda tüm platformlarda olacak. Aşağıdaki resmi Dying Light Twitter hesabından bir çift tweet’te görebileceğiniz gibi, Techland’deki geliştirme ekibi Dying Light 2 için ağır bir güncelleme üzerinde sıkı çalışıyor. Geliştiricinin geçen ay “yakında geliyor” olarak bahsettiği Yeni Game Plus modu bu güncellemenin en önemli içeriği.

Dying Light 2 için üçüncü yamanın tam olarak ne zaman çıkacağına gelince, Techland yukarıda, güncellemenin Nisan ayının sonunda olacağını açıkça belirtiyor. Her şey düşünüldüğünde, Villedor şehrine dalmak ve içindeki dehşeti yeniden yaşamak için o kadar beklememiz gerekmeyecek.

Dying Light 2, bu yılın başlarında Şubat ayında çıkmış olabilir, ancak hiçbir zaman New Game Plus moduyla gelmedi. Mart ayının başlarında piyasaya sürülmesinden sadece birkaç hafta sonra Techland, korku devam oyununa bir New Game Plus modu eklemeyi “ciddi şekilde düşündüğünü” söyledi ve eğer geliyorsa bile hala bir yol olduğunu ima etti.

Ancak şimdi, özelliğin yayınlanmasına yalnızca birkaç hafta kaldı. Dying Light 2’deki ilk oyunumuzdan Techland’in hangi özellikleri taşımamıza izin verdiğini görmek ilginç olacak. Yetenekler bariz bir seçim, peki ya yamaç paraşütü? Villedor’da bunu erkenden yapmak oyunu çok daha kolay hale getirebilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Dying Light 2

Dying Light 2'nin DLC'si "insanları şaşırtacak"

Dying Light 2

Dying Light 2'nin Yeni Game Plus modu bu hafta çıkıyor

Dying Light 2

Dying Light 2, Şubat ayında piyasaya sürülmesinden bu yana kaç milyon sattı?

Dying Light 2

Dying Light 2 geliştiricileri yeni oyun zorlukları, fotoğraf modu ve Game+ üzerinde çalışıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Starfield Videosu Robotik Asistan VASCO’yu Ortaya Çıkardı