Dying Light 2

Dying Light 2’nin Yeni Game Plus modu bu hafta çıkıyor

Dying Light 2, nihayet bu hafta 27 Nisan’da 1.3 güncellemesinde New Game Plus modunu alacak.

Bugün erken saatlerde, Dying Light 2 geliştiricisi Techland, korku devam oyunundaki New Game Plus özelliğinin yakın çıkış tarihini duyurdu. Oyuncular, 30 yeni İnhibitör, yeni bir yan görev ve yeni zorluklar dahil olmak üzere yeni içeriği ortaya çıkarmak için oyunu bitirdikten sonra yetenekleriyle Villedor’u tekrar ziyaret edebilirler.

Bu eklemeler arasında yeni “Efsanevi” silah ve eşya nadirlik seviyesi yer alıyor. Düşmanlar, New Game Plus’ta zorluklarını oyuncunun seviyesine göre ölçeklendirecek ve önemli ölçüde daha zorlu bir dövüş yapacak ve hatta şehri dolaşan yepyeni saldırılarla yeni virüslü türler olacak.

Oldukça ağır bir güncelleme ve daha önce oyunlarda gördüğümüz standart New Game Plus modlarının çok ötesine geçiyor. Tüm bunlara ek olarak, oyuncuların New Game Plus’ta Parkour Challenges ile kazanmaları için Platin adı verilen yepyeni bir ödül seviyesi var ve size Villedor’a dönüşünüzde daha da fazlasını yapacak.

Dying Light 2 için 1.3 güncellemesinin başka bir yerinde, Techland, özellikle bir müttefikle birlikte oyun modunda yolculuk yaparken yaşanan hatalara yönelik bir dizi hata düzeltmesi sunuyor. Son olarak, PS5 ve Xbox Series X’teki tüm Dying Light 2 oyuncuları için güncelleme 1.3 aracılığıyla bir görüş alanı kaydırıcısı mevcut. Bunların tümü, Techland’in yakın zamanda söylediği gibi, Dying Light 2 için henüz gelmemiş olan geniş DLC listesine ek olarak sunuluyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Aksiyon

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo Immortal PC’ye geliyor çünkü…