Spor Oyunları

eFootball’un 1.0 Yaması Gelecek Hafta Yayınlanacak

eFootball’un 1.0 Yaması Sonunda Gelecek Hafta Geliyor. Yeni yama teknik olarak tartışmalı oyunun tam lansmanını ortaya çıkaracak gibi görünüyor. Konami, eFootball’un tam sürümünü, çoğu kişinin geçen yıldan beri beklediği hataları düzeltmek ve yeni özellikler eklemek için ayarlanmış yeni bir yama ile nihayet 14 Nisan’da yayınlıyor. Yama 1.0, oyunu Konami’nin “temelde bir demo” olduğunu söylediği şeyden yeni futbol serisinin tam teşekküllü ilk versiyonuna dönüştürmeyi vaat ediyor.

eFootball web sitesindeki bir blog gönderisinde duyurulan geliştirme ekibi, oyuncuların “güvenini yeniden kazanmak” için çok çalıştığını ve hataları düzeltmek, çevrimiçi oyunu iyileştirmek ve yeni oyun mekanikleri eklemek için geri bildirim aldıklarını söyledi.

En önemli eklemelerden biri, daha önce Creative Team olarak adlandırılan ve oyuncuların kendi oyuncularını ve gerçek hayattaki futbol yıldızlarını bir araya getirerek mükemmel bir takım oluşturmasına olanak tanıyan Dream Team modunda geliyor. eFootball’un oynanışında da çeşitli değişiklikler yapılacak. Konami, savunmanın genel olarak daha sezgisel hale getirileceğine söz verdi ve ayrıca omuz şarjı, baskı çağrısı ve bire bir eşleşme seçeneği (esas olarak FIFA’daki L2 düğmesi) için komutlar ekledi.

Pas da elden geçirildi, Yapay zeka artık topu alırken ve pas verirken daha akıllı kararlar almalı ve Konami biraz daha incelik için “çarpıcı bir pas” komutu ekledi. Konami’nin farklı durumlara uyacak çeşitli şut stilleri eklemesiyle şut çekmede de değişiklikler yapıldı ve top sürme de daha duyarlı olacak şekilde elden geçirildi. Takım düzeyinde, oyuncuların dizilişleri değiştirmesine, oyuncu rollerini değiştirmesine, taktikleri kullanmasına vb. olanak tanıyan yeni oyun planı seçenekleri eklendi.

Son olarak, Konami çevrimiçi bağlantıyı iyileştirmek için bir istemci-sunucu sistemi benimsedi, ancak bu değişikliklerin 1.0 yamasıyla getirilen genel düzeltmeler açısından buzdağının sadece görünen kısmı olduğunu da ekledi. eFootball’un bu sürümünün başlangıçta 10 Kasım’da piyasaya sürülmesi bekleniyordu, ancak oldukça feci bir lansmanda bu gecikme en son sorun haline geldi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons'ın Luminous Night güncellemesi, Kule'ye yeni biyomlar ekliyor

MMORPG

Black Desert Online Yeni Maceracı Deneyimini Geliştirmek İçin Bazı Değişikliklere Gidecek

Nişancı Oyunu

Warframe: Angels of the Zariman'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Dying Light 2

Dying Light 2'ye bu ay Game Plus güncellemesi geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Ubisoft’un Hyper Scape’e çok benzeyen yeni bir PvPvE nişancı oyunu üzerinde çalıştığı bildiriliyor