Aksiyon

GTA 6 oyun motoru için “zamanının ötesinde” deniliyor

GTA 6’yı oluşturmak için kullanılan oyun motoru, içeriden iyi bilinen bir kişiye göre “zamanının ötesinde”, bu yüzden hayranlar hayal kırıklığına uğramamalı.

Gazeteci ve Rockstar’dan Chris Klippel Twitter’da şunları paylaştı: “Rockstar Games grafik motorunun (RAGE9) GTA 6 için kullanılacak yeni versiyonu oldukça şaşırtıcı olacak.” Daha sonra, “zamanının ötesinde bir motordan bahsediyoruz” diyerek hayranların sonuçtan hayal kırıklığına uğramaması gerektiğini söylemeye devam ediyorlar. Bu tweeti aşağıda görebilirsiniz. Farkında değilseniz, Rockstar Games grafik motoru, Red Dead Redemption 2, GTA 5, Max Payne 3 ve Rockstar Games Presents Table Tennis’e kadar uzanan daha fazlası dahil olmak üzere stüdyoda bir dizi oyun geliştirmek için kullanıldı. Şu anda RAGE motorunun yeni versiyonu hakkında fazla bir şey bilmiyoruz ama Klippel’in söylediği doğruysa, bugüne kadarki en iyi görünen GTA oyununa bakıyor olabiliriz.

Bu yılın Şubat ayında sessizce duyurulduktan sonra, GTA 6 hakkında, ayarı, çıkış tarihi veya ana karakterleri olsun, pek fazla bir şey duymadık. Şu ana kadar bildiğimiz tek şey, GTA 6’daki geliştirmenin “yolda” olduğu ve Klippel’in daha önce açıkladığı gibi muhtemelen 2024’ün sonuna kadar yayınlanmayacağı.

Bu, gizemli projeyi çevreleyen çok sayıda söylenti olmadığı anlamına gelmez, çünkü bir dizi sızıntı, GTA 6’nın modern bir ortama sadık kalacağı, oyunun görünüşe göre Rockstar’ın en iyilerinden olacağı, henüz kaotik” bir proje olduğunu ve “büyük ölçekli yıkım” içerebileceğini söyledi. Ancak bunun tam olarak ne anlama geldiği hala belirsiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor