Aksiyon

GTA 6 oyun motoru için “zamanının ötesinde” deniliyor

GTA 6’yı oluşturmak için kullanılan oyun motoru, içeriden iyi bilinen bir kişiye göre “zamanının ötesinde”, bu yüzden hayranlar hayal kırıklığına uğramamalı.

Gazeteci ve Rockstar’dan Chris Klippel Twitter’da şunları paylaştı: “Rockstar Games grafik motorunun (RAGE9) GTA 6 için kullanılacak yeni versiyonu oldukça şaşırtıcı olacak.” Daha sonra, “zamanının ötesinde bir motordan bahsediyoruz” diyerek hayranların sonuçtan hayal kırıklığına uğramaması gerektiğini söylemeye devam ediyorlar. Bu tweeti aşağıda görebilirsiniz. Farkında değilseniz, Rockstar Games grafik motoru, Red Dead Redemption 2, GTA 5, Max Payne 3 ve Rockstar Games Presents Table Tennis’e kadar uzanan daha fazlası dahil olmak üzere stüdyoda bir dizi oyun geliştirmek için kullanıldı. Şu anda RAGE motorunun yeni versiyonu hakkında fazla bir şey bilmiyoruz ama Klippel’in söylediği doğruysa, bugüne kadarki en iyi görünen GTA oyununa bakıyor olabiliriz.

Bu yılın Şubat ayında sessizce duyurulduktan sonra, GTA 6 hakkında, ayarı, çıkış tarihi veya ana karakterleri olsun, pek fazla bir şey duymadık. Şu ana kadar bildiğimiz tek şey, GTA 6’daki geliştirmenin “yolda” olduğu ve Klippel’in daha önce açıkladığı gibi muhtemelen 2024’ün sonuna kadar yayınlanmayacağı.

Bu, gizemli projeyi çevreleyen çok sayıda söylenti olmadığı anlamına gelmez, çünkü bir dizi sızıntı, GTA 6’nın modern bir ortama sadık kalacağı, oyunun görünüşe göre Rockstar’ın en iyilerinden olacağı, henüz kaotik” bir proje olduğunu ve “büyük ölçekli yıkım” içerebileceğini söyledi. Ancak bunun tam olarak ne anlama geldiği hala belirsiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Sızıntıya göre, GTA 6 muhtemelen 2024'ün sonundan önce gelmeyecek

PUBG

Yeni Pubg'nin Oyun Motoru Ortaya Çıkmış Olabilir

AksiyonGTA 5Rol Oyunu

Söylentiye Göre GTA 6 Hikayesi Çoktan Tamamlandı

AksiyonGTA 5HaberRol Oyunu

GTA 6'nın Bir Karakteri "The Mexican" Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor