Elden Ring

Çok daha zor bir Elden Ring deneyimi yaşamak ister misiniz?

Elden Ring hayatta kalma modu oyunu daha da zorlaştırmak için geliyor. Dark Souls: Nightfall geliştiricisinin çalışmalarında bir Elden Ring “hayatta kalma modu” var.

Bu haftanın başlarında, Dark Souls modder Grimrukh, Twitter hesapları aracılığıyla Elden Ring için mod önerileri istedi. YouTuber Lobosjr, FromSoftware’in en son sürümü için bir hayatta kalma modu önererek yanıt verdiğinde, mod yapımcısı onları öneriye aldı ve aktif olarak Elden Ring için zorlu bir hayatta kalma modunu planlıyor. Ancak, mod için ayrıntılar henüz kesinleşmedi. Grimrukh, yukarıdaki tweet aracılığıyla, modun özellikleri için hala öneriler aldıklarını, yani hala planlama aşamasında olduğunu ortaya koyuyor. Bu modun kulağa ne kadar ağır geldiğini düşünürsek, bir süre daha hayatta kalma modunun çıkmasını bekleyebiliriz.

Tüm söylenenlere göre, Elden Ring’deki hayatta kalma modu kulağa eğlenceli bir kabus gibi geliyor. Gece vaktinin o kadar farklı olduğu düşüncesi, görmek için bir meşaleye ihtiyaç duymanın yanı sıra The Lands Between’i keşfederken başa çıkmanız gereken açlık ve susuzluk sayaçları, zaten başlı başına çivi kadar sert bir oyun için uygun bir cehennem ilavesi gibi geliyor.

Grimrukh’un çalışmalarını neden bu kadar ciddiye almamız gerektiğini bilmiyorsanız, Dark Souls: Nightfall modu mükemmel bir cevap. FromSoftware’in modern klasiğinin doğrudan devamı olarak bir grup mod yapımcısı tarafından yapılan Nightfall, orijinal oyuna tamamen yeni bir dünya haritası ve elden geçirilmiş bir savaş sistemi getirerek, oyuncuların deneyimlemesi için etkili bir şekilde yepyeni bir oyun sunuyor. Grimrukh’un bir sonraki çalışmasını beklerken Dark Souls: Nightfall demosunu bile oynayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring'de Scaly Misbegotten Nasıl Yenilir?

Elden RingRehber

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

Elden RingRehber

Elden Ring Silah Yükseltme Rehberi

Elden RingRehber

Elden Ring: Flowing Curved Sword Nerede Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dying Light 2’nin Yeni Game Plus modu bu hafta çıkıyor