Lost Ark

Lost Ark – Glaivier Oyuna Gelen Yeni Gelişmiş Sınıf

Lost Ark, uzun süre doğuda oynandıktan sonra batıya geldi, bu nedenle iki sürüm arasında dağlar kadar fark var. Bu farkı kapatmak için Amazon çok çalışıyor. Kore’de hali hazırda bulunan sürüm sonunda batı sürümünde de geliyor. Dövüş sanatlarının sanatsal ve ölümcül bir biçimini uygulayan Glaivier, savaş alanında yolunu keser ve parçalar, mızrağı ve kılıcıyla saldırıları bir araya getirir.

Glaivier, aralarında değiştirilebilen iki farklı beceri grubuna sahiptir:

  • Focus,
  • Flurry

Duruşların ve beceri setlerinin her biri, iki silahından biri ile temsil edilir. Daha kısa mızrak, Flurry duruşunda öfkeli bir barajı serbest bırakmak için kullanılırken, daha uzun mızrak, zarif ölümcül vuruşlar ve süpürücü saldırılar için Focus duruşunu kullanır.

Bazı yapılar dikkatinizi bu silahlardan birine odaklayabilirken, etkili bir Glaivier iki duruş arasında bir denge kurarak potansiyellerini en üst düzeye çıkarabilir, bir duruşta enerji biriktirerek diğerine geçerken etkili bir özellik artışı sağlar, tavsiyelerde bulunur.

Glaivier, beşinci Dövüş Sanatçısı İleri Sınıfı olarak Wardancer, Soulfist, Striker ve Scrapper’a katılacak. Bu, ilginç olmakla birlikte, sınıf numaralarını hesaba katarsak, o kadar da dengeli olmayabilir. Şu anda, Martial Artist zaten kendisine en çok altsınıfı bağlı olan Sınıftır. Büyücü Sınıfı ne zaman çoğalacak?

Yine de Glaivier’in inanılmaz göründüğünü inkar edemeyiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Lost Ark

Lost Ark'ın Oyunu Bozan Hatası Bakın Nasıl Düzeltiliyor

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Lost Ark

Lost Ark Telefonlardan Oynanabilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring’de Daha Fazla Hayatta Kalmak İçin İpuçları