MMORPG

World of Warcraft’ın bir sonraki genişlemesi bir sızıntıya göre ejderha odaklı olabilir

World of Warcraft’ın bir sonraki genişlemesinin adı, oyunun resmi web sitesinin kaynak kodu aracılığıyla sızdırılmış olabilir. Wowhead’e göre site, “temel”, “destansı” ve “kahramanca” formlarda “Dragonflight” adlı bir şey için önceki genişletmelerde kullanılan ürün katmanlarıyla eşleşen ürün kimliklerini içeriyor.

Şüpheci WoW hayranları, 1 Nisan’a rahatlık için hala biraz fazla yakın olduğunu düşünse de, oyun geliştiricilerinden beklediğimiz daha saçma ve abartılı şakalara kıyasla bu hikaye biraz fazla belirsiz ve inandırıcı görünüyor.

WoW bilgisinde, bir “Dragonflight”, çeşitli güçlere ve eski atalara sahip, ortamdaki çeşitli ejderha alt türlerinden biridir. WoW’un ejderhaları, Deathwing’in 2010’un Cataclysm genişlemesindeki yenilgisinden bu yana düşüşte. Wowhead, genişlemenin premium sürümleriyle potansiyel bir ödül olan ve Dragonflight unvanına daha fazla güven veren, yaklaşmakta olan bir yeşil ejderha oyuncu bineği gibi görünen şeyi daha önce inceledi.

Cesaret verici bir lansmandan sonra, Shadowlands’in takip eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğradık. Umarım halefi bu sorunları çözebilir ve oyunu daha sağlıklı bir durumda bırakabilir. Blizzard, 19 Nisan’da bu potansiyel olarak ejderha ağırlıklı genişleme paketini resmi olarak açıklayacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring’de Daha Fazla Hayatta Kalmak İçin İpuçları