Fortnite

Heavy Sniper Rifle Nasıl Bulabilirsiniz?

Fortnite Bölüm 3, Sezon 2’nin 5. Haftası geldi ve onunla birlikte, anlaşılması zor bir Keskin Nişancı Tüfeği gerektiren yeni zorluklar var. Fortnite Bölüm 3, Sezon 2’nin 5. hafta mücadeleleri düştü ve oyunculara Battle Pass’larını yükseltmek için büyük miktarda DP kazanma şansı verdi. Fortnite’ın Doctor Strange görünümünü 100. seviyede elde etmek isteyen oyuncular, hızlı bir şekilde seviye atlamanın en etkili yollarını sundukları için bu zorluklara öncelik vermek isteyeceklerdir.

Haftalık görevler genellikle oyundaki belirli yeni öğelere odaklanır ve genellikle yeni, mahzensiz öğelerin kullanımını teşvik eder. Bu hafta bir istisna değil, çünkü oyunculara düşman araçlarına biraz hasar vermek için geri dönen Ağır Keskin Nişancı Tüfeği’ni kullanma görevi düşüyor. Bu meydan okuma, Hunter’s Bolt Action gibi başka hiçbir Sniper ile tamamlanamaz ve bir Heavy Sniper bulmak başlı başına bir meydan okuma olabilir. Bu kılavuz, oyunculara görevi tamamlamak için bir Ağır Keskin Nişancı Tüfeği’ni en iyi nasıl edineceklerini gösterecek.

Fortnite’ta Ağır Keskin Nişancı Tüfeği Nerede Bulunur?

Ağır Keskin Nişancı Tüfekleri, Mavi nadirlik ve üzeri silahlardır, yani nadiren yer ganimeti olarak bulunabilirler; oyuncuların onları bulmak için en iyi şansları sandıklarda, tedarik kasalarında ve bazen de balık avlama noktalarındadır. Ne yazık ki, bir Ağır Keskin Nişancı Tüfeği bulmanın kolay bir yolu yoktur ve Örs Roketatarların sandıklardaki çok yaygın görünümü onları bulmayı daha da zorlaştırabilir. Birini bulmanın en iyi yolu kısa sürede çok sayıda sandık aramaktır ve bunu yapmanın en iyi yolu da bir tank kullanmaktır.

IO Titan Tanks, Fortnite Bölüm 3, Sezon 2’ye yeni bir eklentidir ve oyuncuların araziyi maksimum verimlilikle düzleştirmelerine olanak tanır. Binaların içinden geçerek ve temellerini hızla yok ederek, oyuncular bina (ve içindeki tüm sandıklar) yok edildiğinde gökten yağma düştüğünü görecekler. Loopers’ın bu stratejiyi deneyebileceği bir konum Tilted Towers’dır. Burada oyuncular, bazı IO Muhafızları tarafından yönlendirilen bir tankın yanı sıra yıkılacak çok sayıda bina bulabilirler. Tankı kendilerine almak için oyuncular, nişancıyı tepeye nişan almalı ve sürücüyü açığa çıkarmak için tankın önündeki bronz panele ateş etmelidir; Bu şekilde oyuncular araca zarar vermeden el koyabilirler.

Eğik Kuleler oldukça yoğun bir konumdur ve birçok oyuncu yüksek zemini ve merkezi konumu nedeniyle sık sık IO Hava Gemisine koşar. Bu nedenle, oyuncular takım halinde daha iyi performans gösterecek ve tankı çalmaya çalışan rakipleri alt edeceklerdir. Bazen rakipler, aracı hızlı bir şekilde yok etmek için silahı üstten ele geçirebilir; Bu olduğunda, hızla çıkın ve nişancıya ateş etmeye başlayın. IO botlarını ve tüm sinir bozucu oyuncuları ortadan kaldırdıktan sonra, haritanın etrafına dağılmış kırmızı araç kutularında bulunan bir Tamir Meşalesi ile tanktaki tüm hasarları onarın. Artık oyuncular kulelerin üslerinden geçebilir ve kalan tüm ganimeti toplayabilir. Umarım, bir sandık bir Ağır Keskin Nişancı Tüfeği düşürmüştür.

Oyuncular, Sezon 2’nin mahzensiz silahı olan Bölüm 3’e sahip olduklarında, düşman pilotlu bir araç bulmaları ve ona 600 hasar vermeleri gerekecek. Arabaların genellikle 800 canı ve üzeri vardır ve Blue Heavy Sniper Rifle tek atışta 600 hasar verebilir. Hızlı olmak işin sırrıdır, çünkü düşmanlar bu kadar büyük hasar almış bir araçtan inebilir. Oyuncular, bu ekstra hasarı almak için Sniper’larını Mor veya Altın’a yükseltmeyi düşünebilirler, çünkü bazen meydan okuma 1 atıştan sonra kısmen tamamlanabilir.

Açıkçası, bu başarıyı elde etmenin en kolay yolu, adaya yayılmış ve popüler hedefler oluştursalar da, bot güdümlü bir tankı vurmaktır. Seçim ne olursa olsun, bir düşman aracına bir veya iki atış, mücadeleyi tamamlamalı ve oyunculara net bir 20K XP kazandırmalıdır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Apex LegendsBattle RoyaleFortnite

Apex Legends vs Fortnite 5 Fark

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni Witcher Kart Oyunu Konsollar İçin Çıkmayacak