Simülasyon

SnowRunner, PS5 ve Xbox Series yükseltmesini Mayıs sonunda alacak

Sabre Interactive ve Focus Entertainment, Xbox Series ve PlayStation 5 sahiplerinin SnowRunner için yeni nesil yükseltmeyi kontrol edebilecekleri bir tarih belirledi. 31 Mayıs’ta gelmesi planlanan yükseltme, oyunun tüm PS4 ve Xbox One sahipleri için ücretsiz olarak sunulacak.

Bu yükseltmenin neler sunacağına gelince, 4K’ya kadar UHD görseller ve 60 fps oynanış sunacağı söylendi. Aynı şekilde, oyuncular tam çapraz oyun desteği sayesinde herhangi bir platformda üç arkadaşa kadar dünyayı keşfedebilecekler. PS5 oyuncuları daha fazla oyun zevki için Dokunsal Geri Bildirim desteğinden de yararlanacak.

Yeni nesil yükseltme için, aşağıda tam olarak kontrol edebileceğiniz yeni bir fragman da yayınlandı.

SnowRunner, Saber Interactive tarafından yazılan ve Focus Home Interactive tarafından piyasaya sürülen bir 2020 off-road simülasyon video oyunudur. SnowRunner, oyuncuların hedefleri tamamlamak için konumlar arasında geçiş yaparken arazi araçlarını kontrol etmesini sağlar. Oyunun en önemli özelliği, fizik kurallarına çok bağlı kalması ve inanılmaz zor yol şartları. Bu zor şartlar altında hedefinize ulaşmak için yaratıcı fikirler üretmeniz gerekiyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Switch

Nintendo Switch Konsolunuzu Tablete Dönüştürme

KonsolRehberXbox

Xbox One'da Nasıl Daha Fazla Depolama Alanı Açılır?

Farming SimulatorRehberSimülasyon

Farming Simulator 19 - Çiftlik Hayvanları İçin İpuçları

Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Microsoft bu yıl içinde bir Xbox Game Pass aile planı başlatacak