Elden Ring

Elden Ring: Zamor Ruins

Zamor Harabeleri, oyuncuların Lands Between keşfedebilecekleri en tehlikeli küçük yerlerden biridir, ancak ganimet çabaya değer.

Dark Souls geliştiricilerinden FromSoftware’in en son RPG’si Elden Ring, klasik Soulslike formülünü genişleyen bir açık dünya ile geliştirdi. Lands Between, keşfedilecek birçok sır, patron ve benzersiz öğelerle saatlerce keşif sunuyor. Elden Ring dünyası harabeye dönmüş bir dünya, ancak bu harabelerin çoğu bulunacak hazineleri saklıyor.

Zamor Harabeleri (Zamor Ruins), oyuncuların Elden Ring’de karşılaşacakları son harabe alanlarından biri ve aynı zamanda en tehlikelilerinden biri. Sadece güçlü Zamor Şövalyeleri, çeşitli hızlı ve buzlu saldırılarla narin ve zarif insansılar tarafından korunurlar. Bununla birlikte, harabelerin merkezine kadar savaşabilen oyuncular, oyundaki en ilginç büyülerden biriyle ödüllendirilecek.

Elden Ring’deki Zamor Ruins Nerede?

Oyuncular Mountaintops of the Giants alanına girdikten kısa bir süre sonra ana yol üzerinde olduklarından, Elden Ring’s Lands Between’de Zamor Harabeleri’ne ulaşmak oldukça kolaydır.

Grand Lift of Rold’dan indikten sonra, oyuncular Zamor Ruins Site of Grace’e giden dağ yolunu takip etmelidir. Harabeler, Lütuf Bölgesi’nin güneyinde yer alır ve uzaktan kolayca fark edilir.

Oyuncuların Zamor Harabeleri’nde yağmalaması gereken yalnızca iki not var, ancak her biri onlara ulaşmak için harcanan çabaya değer. Birincisi, Harabelerin güneybatı köşesindeki yeraltı bölümünde bulunabilen Smithing-Stone Miner’s Bell Bearing 3’tür.

Diğeri ise Harabelerin güney kesiminde, taş kemerlerden birinin altında bir ceset üzerinde bulunan Zamor Buz Fırtınası Büyüsü.

Elden Ring’de Knights of Zamor Nasıl Yenilir?

Zamor Harabeleri, Elden Ring’in en ölümcül düşmanlarından biri olan Knights of Zamor ile doludur ve oyuncuların onları ele geçirirken dikkatli olmaları gerekir. Kuzeyden yaklaşıyorsanız, dar sınırlar birden fazla düşmanla savaşmayı daha da zorlaştıracağından, aynı anda yalnızca tek bir Şövalye ile çarpışmak önemlidir.

Zamor Şövalyeleri çoğu uzaktan saldırıyı kolayca savuşturur, ancak uzun süreli buz nefesi saldırılarını kullanırken savunmasızdırlar. Saldırıları ayrıca kalkanlara karşı oldukça zayıftır ve çoğu saldırının az dayanıklılık maliyeti ile engellenmesine izin verir.

Zamor Harabelerine gizlice girmenin en kolay yolu, oyuncuların sadece bir veya iki dövüşle güney bölgelerine ulaşmasını sağlayacak olan doğu uçurumunu takip etmektir. Oradan Buz Fırtınası Büyücülüğüne ve Çan Yönüne daha fazla tehlike olmadan ulaşabilirler.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Elden Ring

Elden Ring: Haligtree Secret Medallion'u nerede bulabilirim?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Trade, Eşya Nasıl Takas Edilir?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Dikenler Nasıl Yakılır?

2 Yorum

  • Pingback: Zamor Ice Storm Sorcery (Spell) – IMG.OYUNDA.ORG
  • Pingback: Smithing-Stone Miner’s Bell Bearing 3 – IMG.OYUNDA.ORG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring The Royal Remains Armor Seti