FortniteRehber

Fortnite Choppas’ı nerede bulabilirsiniz?

Fortnite Choppa’yı nerede bulacağınız, ‘Choppa’da 1.000 Metre Seyahat’ yarışması için yanıtlanması gereken önemli bir sorudur. Choppa konumlarının nerede olduğunu bilmiyorsanız, o zaman zirveye çıkmakta ve Fortnite’ta bu özel başarıya imza atmakta zorlanacaksınız. Fortnite’ta hava yolları arayışınızda yararlanabileceğiniz beş Choppa konumu var – bu meydan okuma devam ederken sadece savaşa hazır olun çünkü diğer oyuncuların hepsi bu araçları kullanarak aynı etkinliğe katılmak istiyor. “Fortnite Helikopter”

Fortnite Choppas konumları

Aşağıdaki haritada, şu anda haritada ortaya çıkan Fortnite Choppas’ı bulabileceğiniz ve tümü Yedi Karakol’da bulunan beş konumu işaretledik. Battle Royale’deki önceki görünümlerinden farklı olarak, Fortnite Choppalar artık helikopter pistlerinde başlamıyor ve bunun yerine ana karakol binalarının yakınında yere iniyor. Daha spesifik yol tarifleri için bunları aşağıdaki Fortnite Choppa konumlarında bulacaksınız:

  • Seven Outpost I – Greasy Grove’un güneybatısında
  • Seven Outpost II – Logjam Kereste Deposu’nun kuzeybatısında
  • Seven Outpost III – The Daily Bugle’ın kuzeydoğusunda
  • Seven Outpost IV – Condo Canyon’un güneyinde
  • Seven Outpost V – Camp Cuddle’ın kuzeybatısında

Oyundaki her araçta olduğu gibi, Fortnite Choppa’ların da her maç için bu konumların tamamında ortaya çıkma garantisi %100 değildir, ancak dahil edilirlerse bu konumların bazılarında veya tamamında olacaklardır. Ayrıca, diğer oyuncular Choppa’ları zaten ziyaret edip uçurduysa, o zaman bir tane daha bulmak için farklı bir alana bakmanız gerekecek.

Fortnite Choppas nasıl uçurulur?

Fortnite Choppas’tan birine bindikten sonra, ilerlemek için sol çubuğu yukarı iterken yükselmek veya alçalmak için arka tetikleyicileri kullanabilirsiniz ve ayrıca ekstra hız için normal Boost düğmesi de vardır. Yakıt göstergenize bir göz atın ve alçalırken doldurmak için Fortnite benzin pompalarından birini ziyaret edin ya da inmeye hazır olun, çünkü bittiğinde gökten düşecek ve çarpma anında patlayacaksınız. Fortnite Choppas’ın yerleşik silahları olmadığını unutmayın, ancak kısa bir süre için koltukları yan korkuluklardan birine geçirebilir ve taşıdığınız tüm silahları ateşleyebilirsiniz, helikopter başlamadan önce birkaç saniye otomatik olarak havada süzülür.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

1 Yorum

  • Pingback: Fortnite Battle Royale – IMG.OYUNDA.ORG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile’da Başkasına Eşya Gönderme