Rol Oyunu

Genshin Impact 2.7 güncellemesi ile, oyun başladığından beri ilk kez bir gecikme yaşıyor

Geliştirici miHoYo, Genshin Impact 2.7 güncellemesinin belirsiz bir süre için ertelendiğini duyurdu.

Haberi resmi Genshin Impact Twitter hesabı üzerinden duyururken, gecikmenin nedeni belirtilmedi. Ve oyun ilk kez böyle bir gecikme gördü, bu da pandeminin ilk yılında piyasaya sürüldüğü düşünüldüğünde şaşırtıcı. Haberi duyuran tweet’te, “Değerli Gezginler, proje ilerlemesi nedeniyle Versiyon 2.7 güncellemesi ertelenecektir. Yeni güncelleme tarihi, içerik düzenleme planı ve elde edecekleriniz hakkında detaylı bilgi için lütfen gelecek duyuruları takip etmeye devam edin.”

Takip eden bir tweet’te hesap, “İlgili bilgileri mümkün olan en kısa sürede Gezginlere sağlayacağız. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz. Bu yolculuk boyunca desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz” diyerek gecikme için özür diledi. Oyun, bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce 10 Mayıs’ta bir güncelleme alacak şekilde ayarlandı. Güncelleme için afiş karakterlerinin kimler olduğunu henüz görmedik ve herhangi bir resmi duyuru da yapılmadı, bu nedenle bir gecikme tamamen şaşırtıcı değil.

Şu anda, aynı zamanda Zephyr of the Violet Evergarden başlıklı 2.6 sürümünde, oyuncular bir dizi karakterin yanı sıra en son yakışıklı, mavi saçlı, kılıç kullanan Kamisato Ayato’nun geri döndüğünü gördüler. Ayrıca oyuncular, derinlikleri arasında bir tür sorun yaratan uçurum denilen bir yere gidebilirler.

Polygon ile konuşan bir temsilci de gecikme için özür niyetine ödül sözü verdi, bu da oyuncuların gecikme karşılığında muhtemelen bir şeyler alacağı anlamına geliyor.

Haberin duyurusuna Twitter’dan verilen yanıtlar, minnetle inanılmaz derecede sempatik oldu ve birçok kullanıcı, miHoYo’nun merkezinin bulunduğu Şanghay’daki Covid ile ilgili sorunları detaylandıran bir konuya bağlantı verdi. Şu anda sakinler, yakın zamanda yapılan bir sokağa çıkma yasağı duyurusu nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanıyor. Muhtemelen gecikmenin ana nedeni budur.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Lisa - en iyi build (Elektro)

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Reçine Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Long Dark, ilk ücretli DLC’sini bu yıl bir “Season Pass” şeklinde alacak