Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons’ın Luminous Night güncellemesi, Kule’ye yeni biyomlar ekliyor

Minecraft Dungeons’ın Luminous Night güncellemesinin diğer detaylarında ise yeni çeteler, evcil hayvanlar ve pelerinler var.

Geçen yılın sonlarında, blok ve slasher Minecraft Dungeons, tek oyuncuların büyük, değişen bir kulenin yükselen katlarında savaşabileceği mevsimsel etkinlikler başlattı. Şimdi ikinci sezon etkinliği canlı, aynı kulede geceleri yeni biyomlar, düşmanlar ve ödüller ile savaşmanızı sağlayan Luminous Night adıyla karşınızda. Kuledeki değişiklikler arasında, bir zamanlar Minecraft Earth’e olası bir katılım olarak sunulan, ateş topu atan bir mafya türü olan Wildfire’ın tanıtımı yer alıyor. Oylamayı farklı bir mafyaya kaybetti, ancak şimdi bunun yerine Minecraft Dungeons’ta ilk kez sahneye çıkıyor.

Mojang, oyunda ilerlemenin nasıl çalıştığını değiştirmeye devam ediyor. İlk sezon güncellemesi, başarılı Tower koşuları için kazanılan ve karakteriniz için ifadelere ve kozmetiklere harcanan Macera puanlarını tanıttı. Tam güncelleme notlarının açıkladığı gibi, Macera puanları artık “Kule koşusu başarısız olsa bile Kulenin her katını temizledikten sonra ödüllendiriliyor”. Bu, yeni pelerinlerden veya evcil hayvanlardan birini ödeyebilmenizi daha olası hale getirecek bir değişiklik.

Luminous Night şimdi yayında olsa da, aktif sezonu tekrar Sezon 1’e çevirmek hala mümkün, böylece tüm puanlarınız onun kilidinin açılmasına gidecek.

Minecraft Dungeons incelemeleri, piyasaya sürüldüğünde genel olarak olumluydu, aynı zamanda oldukça genel, giriş seviyesi bir aksiyon RPG’si olarak göz ardı ediliyordu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Minecraft DungeonsRehber

Minecraft Dungeons'da Daha İyi Silah Nasıl Düşürülür?

Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons' Jungle Awakens DLC Yayınlandı

Minecraft DungeonsRehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons: Başlangıç Rehberi

Minecraft DungeonsRehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Rehber - Bütün Gizli Seviyelere Nasıl Ulaşırsınız?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
343 Industries’in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi