Green HellRehber

Green Hell’de Tüm Pansuman Çeşitleri

Daha önce de Green Hell’deki bandaj ve pansumandan bahsetmiştik. Bu rehberimizde daha kötü ve enfeksiyona müsait yaralar için daha kaliteli pansuman çeşitlerinden bahsedeceğiz. Bunlara daha tehlikeli yerlerde gezerken ihtiyaç duyacaksınız. Green Hell’de pansumanın nasıl yapıldığını bilmek hayat kurtarır. Dilerseniz pansuman çeşitlerini listeleyelim.

 1. Tütün Pansuman
 2. Ballı Pansuman
 3. Zambak Pansuman
 4. Goliath Pansuman

Green Hell’de bandajın nasıl yapıldığını merak ediyorsanız Green Hell’de Bandaj Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar? yazımıza bakabilirsiniz. Yazının devamında lazım olacağını göreceksiniz.

Tütün Pansuman

Tütün pansuman dikkat çekici şekilde panzehir özellikleri içerir ve çok kullanışlıdır. Green Hell’de tütün pansuman aşağıda listelenen yaralara iyi gelir;

 1. Çıngıraklı yılan,
 2. Brezilya gezgin örümceği,
 3. Goliath kuş yiyen örümceği,
 4. Akrep ve vatoz

Ayrıca bu tür ısırıklardan alınan zehri de vücuttan atarak azaltır.

Tütün pansuman nasıl üretilir?

Green Hell’de tüm pansuman çeşitlerinde olduğu gibi ilk önce Molineria çiçeğinden yaptığımız bandajımız hazırda bulunuyor olmalı. Daha sonra tütün çiçeğinden çıkan yapraklar ile bandajımızı üretim kısmından birleştirebiliriz.

Tütün pansuman yapmak için gerekli malzemeler;

 1. 1 Adet Yaprak Bandaj
 2. 1 Adet Tütün Yaprağı

Ballı Pansuman Ne İşe Yarar, Neleri İyileştirir?
Ballı pansuman, antihistaminik ve antiseptik özelliklere sahiptir.

Bandajların kutsal kâsesi olarak bilinir. Çoğu yarada, enfeksiyon kapma riski olmadan iyileştirebilir. Bu pansuman en iyi döküntü, enfeksiyon ve büyük, açık yırtılma yaraları için kullanılır.

Ballı Pansuman

Green Hell’de ballı pansuman antihistaminik ve antitoksin özellikleriyle dikkat çekici bir pansuman çeşididir. Yine yukarıda belirtildiği üzere zehirli yaralara oldukça faydalıdır. Yanınızdan ayırmamayı düşünebilirsiniz. Ballı Pansuman yapımı için Molineria çiçeğinden yaptığımız bandaj gerekli bir malzemedir.

Yapmanız gereken tek şey, bal peteği ile hazırda bulunan bandajı birleştirmek.

Ballı pansuman için gerekli malzemeler;

 1. 1 Adet Yaprak Bandaj
 2. 1 Adet Bal Peteği

Zambak Pansuman

Zambak pansuman, ballı pansumanda olduğu gibi antihistaminik ve antitoksin özelliklerine sahiptir ve buna binaen Çıngıraklı yılan, Brezilya gezgin örümceği, Goliath kuş yiyen örümceği, akrep ve vatoz gibi zehirli yaratıkların ısırığından meydana gelen zehirli yaralara iyi gelir; lakin tütün pansumanı gibi zehri azaltmaz.

Bunun yanında yaban arısı sokmaları veya karınca ısırıklarının neden olduğu kızarıklıkları iyileştirmek için de idealdir. Fakat zaten bu tür yaralanmalar zamanla kendisi iyileşebilmektedir. Sadece ruhsal sağlığınızı biraz azaltığından, zaten ruhsal sağlık problemi yaşıyorsanız derhal Green Hell zambak pansuman kullanıp bu yaralardan meydana gelen olumsuz ruhsal sağlık etkisini silebilirsiniz.

Zambak pansuman nasıl üretilir?

Green Hell’de zambak pansuman yapımı diğer bütün pansumanlarda olduğu gibi Molineria çiçeğinden yaptığımız bandajı gerektirir.Üretim kısmından muz zambağı çiçeğinden çıkan yapraklar ile bandajı birleştirdiğiniz zaman Zambak pansuman sizin olacaktır.

Zambak pansuman için gerekli malzemeler;

 1. 1 Adet Yaprak Bandaj
 2. 1 Adet Muz Zambağı Yaprağı

Goliath Pansuman

Green Hell’de Goliath pansuman diğer bandajlar gibi iyileşme etkisi gösterir ama en önemli özelliği çürümeyi önleme etkisine sahip olmasıdır. Bu son pansuman şeklimiz belki de en zor olanıdır. Şimdi nasıl yapıldığına bir bakalım.

Green Hell goliath pansumanı nasıl üretilir?

Green Hell’de Goliath kuş yiyen külü pansuman yapımı için Molineria çiçeğinden yaptığımız bandajımız ile ateşte pişmiş örümcek külünü birleştirmemiz gerekiyor.

 1. Goliath kuş yiyen örümceğini ateşe atın.
 2. Ateşteki örümceği işleyin.
 3. Külünü alın.
 4. Kül ile bandajı birleştirin.

Goliath pansuman için gerekli malzemeler;

 1. 1 Adet Yaprak Bandaj
 2. 1 Adet Goliath Kuş Yiyen Örümceği Külü
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?