Green HellHayatta KalmaRehber

Temiz Su Nasıl Bulunur? – Green Hell Rehber

Su, Green Hell oynarken dikkat etmeniz gereken ana unsurlardan biridir. Erişim kolay değil. Rehberin bu kısmı, temiz suyu nerede bulabileceğinizi anlatan bilgiler içermektedir.

Su almanın en hızlı yolu onu bir rezervuardan almaktır. Bununla birlikte, tüm nehirler kirli, bu nedenle onlardan içmek paraziter bir hastalığa yol açacaktır. Bir vahadan gelen su içmek çok daha güvenlidir (koordinatlar: 47W 14S, 51W 24S ve 45W 31S). Ancak bu su güvensizdir, bu yüzden% 100 temiz değildir.

Haritada temiz su içeren tek bir dere bulacaksınız. Hikayenin başladığı kampın yakınında bulunur. Ancak buraya hayatta kalma modunda ulaşabilirsiniz. Bu temiz su, üçüncü haritada, aşağıda gösterilen konumda bulunabilir.

Bir kaseniz varsa, suyu kaynatabilirsiniz. Bunu yapmak için, kaseyi suyla doldurmanız ve ateşe vermeniz gerekir.

Zamanla, adayı keşfederken, suyu verimli bir şekilde elde etmenizi sağlayacak ekipman planları da bulacaksınız. Bu tür öğeler su toplayıcı ve su filtreleridir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
MinecraftRehber

Minecraft Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?

MinecraftRehber

Minecraft Stonecutter Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar

Hayatta KalmaRehber

Pebblet Axe Nasıl Yapılır? Grounded Rehber

OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Lord of the Rings: Rise to War Belirli Bölgeler İçin Beta Testine Başladı