Mount & BladeRol Oyunu

Mount and Blade 2 Bannerlord Oyununda İtibar Nasıl Kazanılır?

Mount and Blade 2 Bannerlord’daki itibar, klan seviyenizi artırmanıza olanak tanır. Buna karşılık, doğru klan seviyesi bir krallığa katılmanıza izin verecektir. Ayrıca partinizin maksimum boyutunu da etkiler. Bu nedenle her zaman itibarınızı arttırmaya çalışmalısınız. Bu sayfada Bannerlord’da nasıl itibar kazanacağınızı öğreneceksiniz.

İtibarın eksikliğini ilk olarak parti boyutu sıkıntısı yaşadığınızda farkedeceksiniz. Çünkü ne kadar çok asker o kadar çok daha fazla ganimet anlamına geliyor. Daha hızlı gelişmek isterseniz daha çok savaş kazanmalı ve Mount and Blade 2 Bannerlord’da daha fazla toprak sahibi olmalısınız. Bunun için daha büyük partilere, gruplara ihtiyacınız olacak. O halde yapmanız gereken en önemli hususlardan birisi itibar kazanmak olacaktır.

mount and blade 2

Hemen alt kısımda Mount and Blade 2 Bannerlord’da itibar nasıl kazanılır açıklıyoruz;

İtibarı artırmanın yolu çok basittir – savaşlar ve turnuvalar kazanarak itibar kazanırsınız. Tek yapmanız gereken savaşları kazanmak veya turnuvalarda birinciliğe ulaşmak. Ancak, çok daha zayıf rakipleri yenmenin size az miktarda itibar kazandıracağını unutmayın (1’den az bile). Daha fazla ün kazanmak için, sizinkinden daha fazla olan ordulara karşı savaşmalısınız – rakibinizin avantajı ne kadar fazlaysa, o savaşı kazandığınız için o kadar fazla itibar kazanırsınız. Elbette, zayıf haydut gruplarını toplu olarak da ortadan kaldırabilirsiniz – bu, Mount and Blade 2 Bannerlord’da itibar kazanmanın başka bir iyi yoludur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield konsol komutları ve nasıl kullanılacağıyla ilgili detaylı rehber!

Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu