Macera

Prey, Kaç Dakikada Bitirilebilir?

Prey oyunu ne kadar uzun?

Arkane Studios‘un kült klasik sürükleyici simülasyonu Prey, keşiflerle dolu devasa bir oyundur ve bu rehberimiz, onu tamamlamanın ne kadar sürdüğünü detaylandıracaktır.

Prey, Morgan Yu’yu uzaylılarla dolu bir uzay istasyonunda kaçış ve kabusa son verme yolunda ilerlerken takip eden Arkane Studio‘nun 2017 kült klasik video oyunudur. Art-deco’dan ilham alan Talos I’in kusursuz kalıntılarını keşfeden Yu, uzaylı tehdidinin tehlikelerine göğüs germeli ve kalan birkaç kişiyi kurtarmaya çalışmalıdır. Epic Games Store’un Mayıs ayı ücretsiz oyunu olarak oyuncular Prey’i ilk kez PC’ye alarak oyun dünyasının en az değer verilen cevherlerinden birini kendileri deneyimleyebilecekler.

Oyuncular ana görevde yollarını bulabilirken, Prey’deki oyunun derinliği ve zenginliği, oyuncunun oyun sistemleriyle etkileşime girebileceği çok çeşitli şekillerde ortaya çıkıyor. Pek çok unutulmaz yan görev ve karakter içeren Arkane’nin sürükleyici simülasyon oyunu”Play Your Way”, Prey’dekinden daha fazla telaffuz edilmedi. Bu kılavuz, oyunculara oyunun tamamlanmasının ne kadar sürdüğünü öğretecek ve böylece oyunlarını önceden planlayabilecekler.

Prey’i Bitirmek Ne Kadar Sürer?

Ekstra içerikle etkileşime geçmeye çalışan oyuncular için ortalama tamamlama süresi yaklaşık 27 saat iken, hikayeyi ana hatlarıyla oynayan oyuncular yaklaşık 16 saatte bitirebilir. Bununla birlikte, Fallout’un slayt gösterisi sonları gibi, Prey’in doruk noktasının, oyuncunun oynayışları boyunca yaptığı tüm seçimleri hesaba kattığını ve yan görevlerle etkileşime girmemesinin, optimum olmayan bir sonuca yol açacağını unutmayın.

Daha önce de belirtildiği gibi, Prey inanılmaz derecede dokulu bir oyundur ve yüzey seviyesinde basit görünse de, geniş uzay istasyonunda saklanmakta olan birçok sır vardır. BioShock’un Rapture şehriyle aynı yolda, Talos I, yükseltme öğeleri, yan görevler, sesli günlükler ve ilginç karakterlerle dolup taşıyor. Ayrıca Rapture, Talos I gibi oyunun sonuna kadar tamamen keşfedilebilir ve oyuncuların kendi hızlarında keşif yapmalarına olanak tanır.

Oyunu bitirenler muhtemelen oyun sürelerinin 45 saatlik bir süreyi aştığını göreceklerdir. Bu zorlu oyunlar için, “Sana Anahtarı Vermeden Önce” ana görevini bitirmek, geri dönüşü olmayan bir noktadır ve tüm isteğe bağlı görevleri Morgan’ın izleyicisinden kaldıracaktır. Oyun ilerledikçe Talos I daha tehlikeli hale gelecek ve keşfi zorlaştıracak, bu yüzden istasyonu ararken bunu aklınızda bulundurun. 4 Metroidvania benzeri ana merkezden oluşan Talos I’in tamamen keşfedilmesi uzun zaman alıyor ve oyuncular tüm ekstralarla etkileşime girmeden en iyi sonu elde ederken, merak her zaman ödüllendiriliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Hogwarts Legacy'yi tamamlamak ne kadar sürecek?

AksiyonMaceraRol Oyunu

Atomic Heart Gameplay Videosu Yayınlandı

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Zamor Ruins