Game Pass

Ubisoft+ oyunları Game Pass ile anlaşabilir

Ubisoft+ ve Game Pass – Resmi Düzeltme. Ubisoft, Game Pass’teki abonelik hizmetinin ilk çıkışıyla ilgili resmi bilgiler hakkında yorum yaptı.

Dün Ubisoft’un Electronic Arts’a (EA Play) katılacağı ve oyunlarını Game Pass aracılığıyla kullanıma sunacağı haberi çıktı. Tüm söylentinin başladığı yayıncının Hollanda şubesi, karışıklık için özür diledi ve Ubisoft+’ın kataloğunun Microsoft’un aboneliğinin bir parçası olması gerekmediğini bildirdi.

UbisoftNL hesabının Instagram’daki gönderisinde okuduğumuz gibi, Fransız yayıncının aboneliği kesinlikle Xbox’a gidiyor. Ancak şimdilik, “Game Pass’in bir parçası olarak kullanılabilirliği hakkında hiçbir şey bilinmiyor”.

Teorik olarak, bu kesin bir inkar değildir ve Ubisoft+’ın Game Pass kataloğuna gireceğini düşünmek yanıltıcı olabilir. Ancak, Ocak ayında Ubisoft’un Twitter’daki ana hesabının “artı”nın “ayrı bir abonelik” olacağını garanti ettiğini hatırlamakta fayda var. Bu nedenle, coşkuyu dizginlemek ve bu konuyla ilgili yeni resmi bilgileri beklemek daha iyidir.

Konuyla ilgili tartışmayı gündeme getiren tweet’i aşağıda paylaşıyorum. Ubisoft Plus Game Pass ile işbirliğine gidecek mi göreceğiz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Aksiyon

İlk Gün Game Pass Oyunlarına Bir Yenisi Daha Ekleniyor

Game Pass

Microsoft bu yıl içinde bir Xbox Game Pass aile planı başlatacak

Playstation

PlayStation, Eski Oyunları Oynamanıza İzin Verecek Game Pass Rakibini Tanıttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Riot Games, League of Legends’ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor