Game Pass

Ubisoft+ oyunları Game Pass ile anlaşabilir

Ubisoft+ ve Game Pass – Resmi Düzeltme. Ubisoft, Game Pass’teki abonelik hizmetinin ilk çıkışıyla ilgili resmi bilgiler hakkında yorum yaptı.

Dün Ubisoft’un Electronic Arts’a (EA Play) katılacağı ve oyunlarını Game Pass aracılığıyla kullanıma sunacağı haberi çıktı. Tüm söylentinin başladığı yayıncının Hollanda şubesi, karışıklık için özür diledi ve Ubisoft+’ın kataloğunun Microsoft’un aboneliğinin bir parçası olması gerekmediğini bildirdi.

UbisoftNL hesabının Instagram’daki gönderisinde okuduğumuz gibi, Fransız yayıncının aboneliği kesinlikle Xbox’a gidiyor. Ancak şimdilik, “Game Pass’in bir parçası olarak kullanılabilirliği hakkında hiçbir şey bilinmiyor”.

Teorik olarak, bu kesin bir inkar değildir ve Ubisoft+’ın Game Pass kataloğuna gireceğini düşünmek yanıltıcı olabilir. Ancak, Ocak ayında Ubisoft’un Twitter’daki ana hesabının “artı”nın “ayrı bir abonelik” olacağını garanti ettiğini hatırlamakta fayda var. Bu nedenle, coşkuyu dizginlemek ve bu konuyla ilgili yeni resmi bilgileri beklemek daha iyidir.

Konuyla ilgili tartışmayı gündeme getiren tweet’i aşağıda paylaşıyorum. Ubisoft Plus Game Pass ile işbirliğine gidecek mi göreceğiz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

Game Pass

Microsoft bu yıl içinde bir Xbox Game Pass aile planı başlatacak

Game Pass

Xbox Game Studios, özel bulut oyunlarına odaklanan yeni ekip kuruyor

Game PassSteam

Valve'in bir 'Steam Pass' planı yok, ancak Microsoft'un Game Pass'i Steam'e koymasına yardımcı olacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Riot Games, League of Legends’ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor