Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Diablo Immortal, keşfederken oyuncuların kontrol etmesi için inanılmaz derecede faydalı olabilecek Demon Gates dahil olmak üzere birçok dinamik etkinliğe sahiptir.

BlizzCon 2018’deki garip ifşasının ardından Diablo Immortal, Blizzard için büyük bir başarı haline geldi. Oynaması ücretsiz mobil ve PC oyunu, mikro dönüşümler hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden eleştiri alsa bile, sadece iki haftada 24 milyon dolar kazandı. Oyunun nihai başarısının bir nedeni, mana tüketiminden ziyade yeniden şarj etme yetenekleri gibi birkaç yeni ince ayar ile bile, Diablo gazileri için evde tam olarak hissetmesi gereken oyundan kaynaklanıyor.

Uzun süredir aksiyon RPG hayranları, ganimet, XP, canavar öldürme ve tabii ki keşif sırasında ortaya çıkabilecek rastgele olaylar olarak oynamak için farklı sınıflardan serinin tüm klasik özelliklerini bulacaktır. Boss savaşları da deneyimin büyük bir parçası, örneğin Hydra gibi devasa canavarlar, daha da nadir ganimetler kazanma şansı vaat ediyor. Oyunun çeşitli bölgelerini keşfederken, Diablo Immortal oyuncuları Demon Gates dahil rastgele olaylarla da karşılaşabilir. Nerede bulunacakları ve nasıl tamamlanacakları da dahil olmak üzere oyuncuların bu etkinlikler hakkında bilmeleri gereken her şey burada.

Demon Gates Nedir?

Diablo Immortal’ı keşfederken, Demon Gates, Damnation Realm’in içinde Bölge Etkinliği olarak görünebilen tamamen rastgele bir portaldır. Esasen bunlar, Skarn’ın patron karakterinin şeytanlarını diyara çağırmak için kullandığı araçlardır. Beklendiği gibi, Demon Gates tamamen rastgeledir ve bölge içinde herhangi bir yerde görünebilir, bu nedenle oyuncuların bir oyun oturumu sırasında bir Demon Gate ile karşılaşmamaları bile mümkündür.

Onları ortaya çıkarmanın veya tetiklemenin bir yolu olmadığı düşünüldüğünde, oyuncular aktif olarak onları avlamamalı, bölgede normal şekilde oynamalı ve bir tanesine girmeyi ummalıdır. Neyse ki, bir Demon Gates ortaya çıkarken, bölgedeki oyuncular bilgilendirilecek. Ancak etkinliği yapmak buna değer, çünkü onları tamamlamak oyunculara harika ödüller ve silahları ve ekipmanı yükseltmek için kritik olan Enchanted Dust gibi ganimetleri verir.

Demon Gates Nasıl Tamamlanır?

Demon Gates’in yüksek seviyeli, geç oyun etkinlikleri olarak tasarlandığını belirtmekte fayda var. Hatta Realm of Damnation bölgesine ulaşmak için oyuncuların en az 56. seviyede olması ve mücadeleyi bitirip 60. seviyeye ulaştıktan sonra zorluğun Cehennem’e ayarlanması gerekiyor.

Bu gereksinimler karşılandığında ve bir Şeytan Kapısı bulunduğunda, oyuncular belirli bir süre sınırının altındaki basit görevleri tamamlarken aynı zamanda düşman dalgalarıyla yüzleşmek için içeri girebilirler. Blizzard başlangıçta Demon Gates’in üç kişilik bir aktivite olduğunu onaylasa da, bunlar solo olarak da tamamlanabilir, böylece oyuncuların önceden bir grup bulmasına gerek kalmaz. İblisler dışarı çıkarıldıktan sonra yapılacak son şey, kapıyı kapatarak daha fazla iblisin diyarı işgal etmesini engellemektir.

Neyse ki, oyuncular işi yaptıkları için ödüllendirilecekler. Daha önce bahsedilen Enchanted Dust dışında, oyuncular ayrıca zırh ve biraz şansla, ekstra malzemeler ve efsanevi eşyalar da alabilirler. Bu etkinlikler sırasında oyunculara daha fazla ganimet sağlayarak Lanetli Sandıklar kazanmak da mümkündür.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal: Maksimum Seviye Kaç?

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal: Paragon Rehberi

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal: Gambling (Kumar Oynama)

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal'da Klana Katılma ve Klandan Ayrılma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo Immortal Ne Kadar Sürede Bitirilir?