Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Güneş Paneli Konumu Nerededir?

Forza Horizon 5’in mücadelelerinde oldukça ilginç görevler bulunuyor. Bunlar, bir yarışa katılmayı, belirli bir numarayı denemeyi veya haritanın belirli bir alanını bulmayı içerebilir. Oyuncuların kafalarını karıştıran bir zorluk, güneş paneli konumlarının nerede bulunacağıdır. Görevinizi tamamlamak istiyorsanız, bu alanın en kısa sürede yok edilmesi gerekiyor. Özellikle 20 tanesini 30 saniyede ezmeniz gerektiği için! Bu nedenle, bu konuma giderek bir veya iki güneş paneli indirin!

Forza Horizon 5’te Güneş Panelleri Nerede Bulunur?

Haritanın batı bölgesindeki Horizon Festival yerinin yakınında bir grup güneş paneli var. İçlerinde daha küçük beyaz dikdörtgenler olan çıplak dikdörtgen sizi gitmeniz gereken yere götürecektir. Alternatif olarak, halihazırda güneş panelleri ile doldurulmuş bir Özel Plan kullanabilirsiniz.

Haritanın bu bölümünde, çarpmanız için yeterli sayıda panel var. Bunu zamanında yapabilmek için çok yönlü iyi bir oyuncuya ihtiyacınız olacak; Hızlı gitmek istiyorsunuz, ancak bir sıranın sonunda hızla dönebilmeniz gerekecek. Başarıyı elde edene kadar kadar arka arkaya dümdüz sürün! Süreniz biterse, mevcut oturumunuzdan çıkıp yeniden yükleyerek tekrar deneyebilirsiniz.

Alternatif olarak, yeni bir haritaya gitmek için Event Labs’ı kullanmak isteyebilirsiniz. En iyi plan, “Güneş Paneli” haritaları aranarak bulunabilir. Ayrıca, üzerinde hızla geçebileceğiniz tonlarca güneş paneli bulunan özel bir olay kodunu çevrimiçi olarak da bulabilirsiniz.

Forza Horizon 5, Seri 1’in bir parçası olarak bunun gibi birçok farklı mücadele içeriyor. Kış Haftası, oyuncuların haritaları taramasını, harika akrobasi hareketleri gerçekleştirmesini ve Forza’nın yepyeni bir şekilde keyfini çıkarmasını sağlayacak çeşitli zorlukların sadece başlangıcı. Ancak bu zorluklar, yepyeni oyuncular için işleri gerçekten kolaylaştırmıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
MinecraftRehber

Minecraft Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?

MinecraftRehber

Minecraft Stonecutter Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar

Hayatta KalmaRehber

Pebblet Axe Nasıl Yapılır? Grounded Rehber

OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
V Rising çevrimdışı nasıl oynanır?