RehberValorant

Valorant: Hesap Seviyenizi Nasıl Gizlersiniz?

Riot’un taktiksel nişancı oyunu Valorant’ta hesap seviyesini gizleme hakkında kısa ve basit bir rehber hazırladık.

Valorant, 2020’nin ortasında taktik FPS pazarına girdi. Overwatch’ın benzersiz ve çeşitli ajan listesinin yanı sıra Counterstrike’tan ilham alan oynanışıyla Valorant, 2020’nin en iyi birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olarak piyasaya sürülmek için her iki oyunun da en iyilerinden yararlandı. Riot’un diğer IP League of Legends’ı gibi, Valorant da sonsuz ölçeklenen kendi seviye atlama sistemiyle birlikte gelir. Bu sistem, oyuncuları oyun süreleri ve oyundaki deneyimleri için ödüllendirmek için tasarlanmıştır ve oyuncunun seviyesi, afişlerinde herkese açık olarak gösterilir.

Valorant’ta bir hesap seviyesini gizlemek aslında çok basittir ve oyun içinde oyuncu özelleştirme menüleri aracılığıyla yapılabilir.

Valorant: Hesap Seviyesi Nasıl Gizlenir?

Oyuncuların Valorant’ta hesap seviyelerini gizlemeleri için şunları yapmaları gerekir:

  1. Koleksiyonlar sekmesine gidin
  2. Menünün sol tarafındaki “Oyuncu Kartları” simgesini seçin
  3. “Seviye Sınırları” sekmesini seçin
  4. Ekrandaki Oyuncu Kartının altında “Oyuncu kartımda hesap seviyemi göster” seçeneği bulunmalıdır. Bu seçeneği devre dışı bırakmak, oyuncunun hesap seviyesini gizleyecektir.

Valorant Hesap Seviyesini Gizlemenin Faydaları

Bir hesabın seviyesini gizlemenin birçok faydası vardır, ana olumlu yönlerinden biri, kendi hesap seviyelerine bağlı olarak diğer oyuncuların potansiyel toksisitesini önlemesidir. Bu işlemi yapmanın hesap seviyesini oyuncunun arkadaşlarından gizlemediğini ve arkadaş listesinde gösterilmeye devam edeceğini unutmayın. Sadece diğer oyuncuların, oyuncunun hesabının hangi seviyede olduğunu görememesi için yapacaktır. Neyse ki bu, oyuncunun deneyim kazanımını veya savaş geçişi ilerlemesini etkilemeyecek.

Oyuncuların sunduğu diğer bir alternatif seçenek ise, hesap belirli bir eşiğe ulaştıktan sonra oyuncu seviyelerinde görünürlüğü değiştirmek; bu şekilde, hesabı yöneten kullanıcının seviyesini gizleyemeden önce hesabın deneyim sahibi olduğunu garanti eder.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?