FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Bu kılavuz, devam eden Fall Guys geçiş etkinliğine katılarak Fortnite’ın Major Mancake kıyafetini nasıl ücretsiz alacağınızı açıklığa kavuşturacaktır. Bu nedenle dikkatli şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.

Fortnite x Fall Guys etkinliği resmi olarak devam ediyor ve oyunculara çeşitli ücretsiz ödüller kazanma fırsatı veriyor. Bu ödüller arasında yeni bir sırt bling, hasat aracı ve ifadeler var ve hayranların talep edebileceği özel bir görünüm bile var. Daha spesifik olarak, oyuncular 21 Temmuz’a kadar sürecek etkinliğe katılarak Fortnite’s Major Mancake kazanabilirler ve bu kılavuz bunun tam olarak nasıl yapıldığının tüm ayrıntılarını içerir.

Fortnite: Binbaşı Mancake Dış Görünümü Nasıl Elde Edilir?

Fortnite’da Major Mancake kıyafetini kazanmanın ilk adımı Fall Guys’ı PC, PlayStation, Switch veya Xbox’a kurmaktır. Özellikle, bu çok oyunculu oyun 21 Haziran’da ücretsiz oynandı, bu da artık kesinlikle ücretsiz olarak edinilebileceği anlamına geliyor. Bununla birlikte, oynaması ücretsiz bir model benimsedikten sonra Steam’den kaldırıldığı için PC oyuncularının oyunu almak için Epic Games Store’a geçmeleri gerekecek.

Fall Guys yüklendiğinde, oyuncular oyunu Fortnite oynamak için kullandıkları Epic Games hesabına bağladığından emin olmalıdır. Bunu yapmak için battle royale hayranları Epic Games Store’u ziyaret etmeli ve giriş yapmak için ilgili bilgileri kullanmalıdır. Oyuncular daha sonra sağ üst köşedeki hesap adlarının üzerine gelmeli, Hesap’a tıklamalı, Bağlantılar sekmesine gitmeli ve Bağlantılar başlığı altındaki Hesaplar’a tıklamalıdır. Oradan, oyuncuların sadece Fall Guys oynayacakları platforma bağlanmaları gerekiyor.

Bu noktada, hayranlar Fall Guys’a atlamaya ve Crown Clash zorluklarını tamamlamaya hazır. Gerçekten de, bu zorluklar Binbaşı Mancake görünümünü açmanın anahtarıdır ve toplamda beş tane vardır. Neyse ki, Crown Clash mücadeleleri talimatlarında son derece basittir, sadece oyuncuların Fall Guys’da tur oynamasını gerektirir. Hayranların tüm bu görevleri tamamlamak için 100 tur tamamlamaları gerekecek ve kozmetik ödülleri kısa süre sonra Fortnite’ta teslim edilecek.

Unutulmamalıdır ki, oyuncular Fall Guys’daki Crown Clash mücadelelerini takip ettikleri için Rocket League’de de bazı ödüller alacaklar. Bu ödüller bir pankart, topper, tekerlekler, çıkartma ve roket desteği içerir ve taraftarlar, onları talep etmeyi umuyorlarsa her şeyin uygun şekilde bağlantılı olduğunu bir kez daha doğrulamalıdır. Her Fortnite hayranının bu ödüllerle ilgilenmeyeceği doğru olsa da, birincil odak noktaları başka bir yerde olabileceğinden, zorluklara biraz çaba sarf etmek için bazı ek teşvikler sağladılar.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft’ta Blokların Görünümündeki Hata Nasıl Giderilir?