God of WarRehber

God of War: Game Plus Modu Hakkında Bilgiler

God of War’ı bitirmiş ve hala daha fazla aksiyona susamış olan oyuncuların New Game Plus’ı denemeleri gerekiyor. İşte bilmeniz gereken her şey. 2018’in God of War’ı, oyun PlayStation’a özel çıktıktan sonra PC için de yayınlandı, yeniden ilgi odağı haline geldi. PC yinelemesi 14 Ocak 2022’de mağazalara ulaştı ve teknik performansıyla ilgili olarak PC oyuncularından büyük bir beğeni aldı.

PC’ye özel PlayStation oyunları büyüyen bir trend, God of War özellikle dikkate değer bir liman, çünkü oyun bazıları tarafından sekizinci nesil ev konsollarının en iyi sürümü ve meşru bir konsol satıcısı olarak görülüyor. Bununla birlikte, harika video oyunlarının tek sorunu, tamamlandığında oyuncuları boşlukta bırakabilmeleridir. Neyse ki, God of War’ın bir Yeni Oyun+ modu var ve oyuncuların 20 saatlik destansı macerayı baştan sona deneyimlemelerine izin veriyor ve iyi bir ölçüm için atılmış birkaç yeni özellik var.

God of War, 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana yaygın bir başarıdan başka bir şey olmadı ve PC oyuncularının Windows bağlantı noktası konusunda bu kadar heyecanlı olması, IP’nin gerçekten ne kadar popüler olduğunu gösteriyor. Kratos’u, ölen karısını uygun bir şekilde uğurlamak için Midgard’ın çeşitli alemlerinde dolaşırken kontrol etmek, hikayenin kendine özgü birkaç kıvrımı ve dönüşü ile harika bir zaman geçirmenizi sağlar. New Game+ ile oyuncular bu muhteşem yolculuğu bir kez daha yaşayabilirler. Santa Monica Studios, bu mod söz konusu olduğunda, oyunu zaman zaman neredeyse taze hissettiren birkaç yeni ekleme yaptı. İşte oyuncuların bu yeni oyun modu ve oyuncu deneyimini nasıl etkileyeceği hakkında bilmesi gereken her şey.

New Game+ Nedir ve Nasıl Başlarsınız?

New Game+, modern aksiyon-macera oyunlarında yaygın olan, kilidi açılabilir bir oyun modudur. Çoğu durumda, Yeni Oyun+, oyuncuların yeni bir kampanya başlatmasına izin verir, ancak yükseltmeleri ve zırhları hala durur- ancak, çoğu Yeni Oyun+ modu da zorluğu artırdığından, sıfırdan başlamanızı gerektirir. JRPG Chrono Trigger, New Game Plus adlı bir modu uygulayan ilk oyundu, ancak diğer oyunlar bu fikri daha önce dahil etmişti, özellikle The Legend of Zelda ve Super Mario Bros.

Çoğu durumda olduğu gibi, Yeni Oyun+, oyunu bitirdikten sonra God of War’daki oyuncular tarafından kullanılabilir. Kampanyayı tamamladıktan sonra, ana menüye gidin ve Ayarlar altındaki Yeni Oyun+ seçeneğini seçin. Gerçekten bu kadar basit ve oyuncular birkaç küçük değişiklikle de olsa bu maceraya bir kez daha başlayabilirler.

Zorluk Artıyor mu?

Evet, düşmanlar zorlukla büyüyecek. Ancak bu, düşmanlarda meydana gelen tek değişiklik değil, ancak birçoğu yeni saldırı modellerini benimseyecek, bu da sadece zorluğu doğal bir şekilde arttırmakla kalmıyor, aynı zamanda ikinci oyuna bir öngörülemezlik ve tazelik katmanı eklemeye yardımcı oluyor.

Modun zorluğu büyük ölçüde oyuncuya bağlıdır, çünkü God of War’s New Game+ bir kez daha oyunculara dört farklı zorluk seçeneği arasından seçim yapma şansı verir.

Tüm bunlara ek olarak bazı düşmanların saldırı düzenleri de değişiyor. Bu, oyuncuları hızlı düşünmeye ve bu yeni hamleler için çeşitli taktikler bulmaya zorlayacaktır. Bu, oyuncular Yeni Oyun+ oyunlarında bir kez daha onlarla savaşmaya karar verdiğinde kesinlikle kambur olmayacak olan Valkyrieler için de geçerlidir.

Hangi özellikler yeni oyuna aktarılır?

Neyse ki, oyuncuların kazandığı hemen hemen her şey yeni oyun için onlarla birlikte kalacağından, New Game+ mücadelesini üstlenirken oyuncular ilk kareye dönmek zorunda değiller. Oyuncular becerilerini, Hacksilver’larını, zırhlarını, aksesuarlarını ve kilidini açtıkları Runik Saldırıları koruyacaklar. Aynısı, Atreus için satın alma ve açma işlemleri için de geçerlidir.

Devam etmeyenlere gelince, Blades of Chaos gibi hikaye öğeleri ve kilitler kaldırılacak.

Yeni İçerik Var mı?

Düşmanların kullanacağı yukarıda bahsedilen yeni saldırı modellerinin yanı sıra New Game+, oyuncuların eskisinden daha güçlü zırhlar oluşturmasına olanak tanırken yeni büyüler, tılsımlar ve hatta zırh setleri ekler. Bu zırh setlerinden bazıları mevcut olanların yükseltilmiş versiyonlarıyken, diğerleri yepyeni ve temel oyuna dahil olmayan yeteneklere sahip.

Söz konusu zırhı yapmak için oyuncular, yalnızca New Game+’da bulunan Skap Slag adlı yepyeni kaynaklara da erişebilecekler. Bu, oyundaki en iyi zırhlardan bazılarının oluşturulmasına yardımcı olan Perfect Nadirlik Seviyesinde Teçhizatın oluşturulmasına yardımcı olur. Sadece ön sipariş bonusları olarak elde edilebilen çeşitli Kalkan Görünümleri New Game+’da da kullanılabilir.

Oyunda da karşılaşılabilecek bazı yeni Zamanlı Diyar Gözyaşları var, bunların hepsi gerçekten zorlu karşılaşmalar sağlayan son derece güçlü düşmanları depoluyor. Oyuncuların bu güçlü düşmanları alt etmek için komboları ve yetenekleriyle mükemmel olmaları gerekir.

New Game+’da ara sahneleri atlamak da mümkün, ancak oyuncular ancak oyunu bitirdikten sonra anlam kazanacak bir avuç hikaye anları ve diyalog parçaları olduğu için onları yeniden izlemek için zaman ayırmak isteyebilirler.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
God of War’a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu