Overwatch

Kaç kişi Overwatch 2 oynuyor? Oyuncu Sayıları ve İstatistikleri

Overwatch 2, dünya çapında FPS oyuncularının yeni bir hayran favorisi haline geliyor. Ama gerçekten popüler mi ve bu tür oyunlarda oyuncu sayısı oldukça önemli, bu açıdan Overwatch 2’yi kaç kişi oynuyor? Overwatch 2 için çevrimiçi oyuncu sayısını anlamaya çalışmak için aşağıda bir açıklamamız var.

Overwatch 2’de toplam kaç oyuncu var?

4 Ekim 2022’de Overwatch 2’nin piyasaya sürülmesinden bu yana, birçok oyuncu FPS oyununa katılmak için sıraya girdi. Oyuncu izleme sitesi Active Player’a göre Overwatch 2, piyasaya sürülmesinden sonraki bir haftadan kısa bir süre içinde toplam 10,2 milyon oyuncu kazandı. Bu, ilk Overwatch oyununun piyasaya sürülmesiyle karşılaştırıldığında etkileyici bir gelişme. İlk oyunda ilk hafta 7 milyon oyuncu vardı.

Kaç aktif kullanıcı Overwatch 2 oynuyor?

Şu anda Overwatch 2 oynayan aktif kullanıcı sayısı sürekli dalgalanacak bir sayıdır, ancak mümkün olduğunca doğru bir yanıt almaya çalışabiliriz. Active Player’a göre, bir saatlik aralıklarla yaklaşık 154.000 oyuncu Overwatch 2’ye giriyor. Bu, pek çok insan çevrimiçi oluyor! Bu sayının, oynamak için günün az ya da çok popüler zamanlarına bağlı olarak büyük ölçüde dalgalanabileceğini unutmayın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuOverwatch

Overwatch 2'ye Yeni Destek Karakterleri Geliyor

OverwatchRehber

Overwatch 2'de Sohbet Nasıl Kapatılır?

Overwatch

Overwatch 2 Karakter Özellikleri

OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
DayZ Benzeri 5 Oyun