Overwatch

Kaç kişi Overwatch 2 oynuyor? Oyuncu Sayıları ve İstatistikleri

Overwatch 2, dünya çapında FPS oyuncularının yeni bir hayran favorisi haline geliyor. Ama gerçekten popüler mi ve bu tür oyunlarda oyuncu sayısı oldukça önemli, bu açıdan Overwatch 2’yi kaç kişi oynuyor? Overwatch 2 için çevrimiçi oyuncu sayısını anlamaya çalışmak için aşağıda bir açıklamamız var.

Overwatch 2’de toplam kaç oyuncu var?

4 Ekim 2022’de Overwatch 2’nin piyasaya sürülmesinden bu yana, birçok oyuncu FPS oyununa katılmak için sıraya girdi. Oyuncu izleme sitesi Active Player’a göre Overwatch 2, piyasaya sürülmesinden sonraki bir haftadan kısa bir süre içinde toplam 10,2 milyon oyuncu kazandı. Bu, ilk Overwatch oyununun piyasaya sürülmesiyle karşılaştırıldığında etkileyici bir gelişme. İlk oyunda ilk hafta 7 milyon oyuncu vardı.

Kaç aktif kullanıcı Overwatch 2 oynuyor?

Şu anda Overwatch 2 oynayan aktif kullanıcı sayısı sürekli dalgalanacak bir sayıdır, ancak mümkün olduğunca doğru bir yanıt almaya çalışabiliriz. Active Player’a göre, bir saatlik aralıklarla yaklaşık 154.000 oyuncu Overwatch 2’ye giriyor. Bu, pek çok insan çevrimiçi oluyor! Bu sayının, oynamak için günün az ya da çok popüler zamanlarına bağlı olarak büyük ölçüde dalgalanabileceğini unutmayın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Returnal PC Çıkış Tarihi ve Tam Sistem Gereksinimleri

Destiny 2Rehber

Destiny 2 Sinking Feeling shader nasıl alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant’ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross