COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Modern Warfare 2 Status Installing Yükleme Ekranında Kalma Sorunu Çözümü

Modern Warfare 2 yükleme hatası nasıl düzeltilir? Modern Warfare 2’niz yüklenirken takılıyorsa, bu düzeltmeyi deneyin.

Modern Warfare 2 Status Installing hatası, hızlı menü seçeneklerini açarak ve takılırsanız geri çekilerek hızlı bir şekilde düzeltilebilir. Tek oyunculu kampanyaya erişimi engellediği için, özellikle PlayStation’daki erken erişim oyuncuları için sorunlara neden oluyor. Görünüşe göre 1.03 güncellemesinden bu yana bazı oyuncular, hiçbir zaman hareket etmeyen veya tamamlanmayan bir MW2 durumu yükleme ilerleme çubuğu sunulmadan önce verilerinin bozuk olduğunu veya düzgün şekilde indirilmediğini belirten Modern Warfare 2 hata kodları alıyor. Modern Warfare 2’de hikaye modu Erken Erişim’e ulaşmak istiyorsanız, bunun bir sorun olduğu açıktır, ancak elinizde basit bir çözüm olduğu için stres yapmayın. Modern Warfare 2 durumunu PS5’e veya farklı bir konsola yüklerseniz, düzeltmek için yapmanız gerekenler burada.

Modern Warfare 2 Status Installing sorunu nasıl düzeltilir?

Modern Warfare 2’niz süresiz olarak yükleme durumunda takılırsa, bu sorunu çözmesi gereken basit bir düzeltme vardır. Infinity Ward tarafından yayınlandığı gibi, “İlerlemeyen bir oyun yükleme ekranıyla karşılaşan veya kampanyaya erken erişimde sorun yaşayan PlayStation oyuncuları HIZLI AYARLAR’ı (seçenekler düğmesi) açmalı ve ardından geri dönmelidir. Bu, doğru menüye dönüşü tetikleyecektir. Bu, yaklaşan bir güncellemede ele alınacaktır.” Yani, bu adımları onaylamak için:

  1. Yukarıda gösterildiği gibi yan menüyü açmak için Modern Warfare 2 durumunun kurulduğunu gördüğünüzde Seçenekler düğmesine basın.
  2. Herhangi bir menü seçeneğini seçin – HIZLI AYARLAR en üstte yer alır, bu nedenle seçilmesi en kolaydır.
  3. Menüden çıktığınızda Kampanya Erken Erişim ekranına yönlendirileceksiniz.
  4. Devam edin, tek oyunculu kampanyaya ulaşmadan önce birkaç bildirimden daha geçeceksiniz.

Bu, sorunlu ekranı atlamalı ve MW2 durumu yükleme ilerleme çubuğuna takılıp kalmanızı önlemelidir, ancak bu işe yaramazsa deneyebileceğiniz birkaç seçenek daha vardır. İlk önce oyundan çıkın ve tamamen çıktığını onaylayın, ardından bu sefer daha fazla ilerleyip ilerleyemeyeceğinizi görmek için oyunu yeniden yükleyin. Bu işe yaramazsa, konsolunuzu tamamen kapatmayı deneyin (dinlenme moduna girmek yerine kapatın), birkaç dakika bekleyin, ardından yeniden başlatın ve tekrar deneyin. Sonuç sizin için ne olursa olsun, Infinity Ward’ın yaklaşan bir güncellemede kalıcı bir düzeltme üzerinde çalıştığını bilin, bu nedenle Modern Warfare 2 durum yükleme sorunu uzun sürmez.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
League of Legends her bilgisayarda oynanır mı?