Call of DutyCOD: Modern WarfareModern WarfareNişancı Oyunu

Call of Duty: Modern Warfare 2 Eşya Oluşturma (Craft)

Call of Duty: Modern Warfare 2’de yeni bir eşya nasıl oluşturulur, yani bir çok oyunda gördüğümüz terim “Craft” nasıl yapılır konusunda sizlere aydınlatıcı bilgiler vermeyi planlıyoruz. İlginç bir şekilde Call of Duty: Modern Warfare 2’de crafting sistemi karşımızda. İşte, hikaye modundaki tüm üretim tarifleri dahil, Modern Warfare 2’nin üretim sistemi hakkında bilmeniz gerekenler.

İster inanın ister inanmayın, Call of Duty: Modern Warfare 2 hikaye modu çok basit olsa da bir işçilik sistemine sahiptir. Bazı görevler, oyunculara bombalar, tuzaklar ve diğer geçici araçlar gibi eşyalar yapma görevi verecek. Farklı görevler, farklı yapım malzemeleri gerektirecektir, ancak doğru öğeleri toplayana kadar hangi malzemelere ihtiyacınız olduğunu bilemezsiniz. Bu kılavuz, ihtiyacınız olanı kolayca üretebilmeniz için Call of Duty: Modern Warfare 2’deki her bir üretim tarifini gözden geçirecektir.

Eşya üretimi nasıl yapılır? Call of Duty: Modern Warfare 2

Modern Warfare 2’de eşya üretmek için oyuncular önce yağmalamalı ve imalat için kullanılabilecek artıkları toplamalıdır. El işi malzemeleri çevrede bulunabilir ve ip bağlamaları, metal artıkları, şişeler ve kimyasallar gibi şeyleri içerebilir. Birkaç işçilik malzemesi topladıktan sonra, işleme çarkını getirmek için D-pad’e basın, ardından yapmak istediğiniz öğeyi seçin. Burası aynı zamanda farklı hazırlanmış öğeleri donatıp değiştirebileceğiniz yerdir.

Call of Duty: Modern Warfare 2 crafting sistemiyle ilgili bilgiler verilen bir ekran görüntüsü

MW2 Eşya Üretme Tarifleri

Aşağıda, kampanyada mevcut olan her bir öğeyi yapmak için gerekli olan üretim malzemelerinin bir listesini bulacaksınız. Bunu yapmak için her bir öğenin yanında listelenen her bir malzemeden birine ihtiyacınız olacak.

  1. Gözetleme Aracı: Bağlama, Metal (Binding, Metal) – Kilitli kapıları ve sandıkları gözetlemek için kullanılır.
  2. Duman Bombası: Bağlama, Balmumu, Kimyasallar (Binding, Wax, Chemicals) – Duman bölgeyi kapatır ve düşmanları kısa süreliğine sersemletebilir.
  3. Mayın: Bağlama, Tuzak, Patlayıcılar (Binding, Trap, Explosives) – C4 gibi bir mesafeden fırlatılabilir ve patlatılabilir.
  4. Molotof: Bağlama, Şişe, Yağ – Darbe anında patlayan ve tutuşan fırlatılabilir ekipman.
  5. Shiv: Binding, Glass (Binding, Bottle, Oil) – Düşmanları alt etmek için kullanılır ve tek kullanımlıktır.
  6. Gaz Tuzağı: Bağlama, Tuzak, Kimyasallar (Binding, Glass) – Patladığında düşmanları sersemleten zehirli gaz yayar.

Bunlar Call of Duty: Modern Warfare 2 hikaye modunda mevcut olan üretim tariflerinin tamamıdır. Artık hangi malzemeleri toplamanız gerektiğini bildiğinize göre, gerekli ekipmanı yapmak çok daha kolay hale gelecektir. Daha fazla oyun ipucu için Modern Warfare 2 içeriklerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı Oyunu

Gray Zone Warfare Büyük Bir Oyuncu Kitlesiyle Erken Erişime Girdi

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Hunter Nasıl Öldürürsün?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?