MMORPG

World of Warcraft Dragonriding’in Kilidini Açma

Birçok World of Warcraft oyuncusu için uzun süredir, Dragonflight genişlemesinin nihayet başlaması heyecan verici oldu. World of Warcraft: Dragonflight genişlemesindeki en büyük özellikler Dracthyr kahraman sınıfı olsa da, içerik aynı zamanda Dragon Isles adlı yeni bir bölge, 70’e yükselen bir seviye sınırı, bir kullanıcı arayüzü yenilemesinin yanı sıra keşfedilecek 8 yeni zindanı oyuna ekliyor.

Bununla birlikte, çoğu oyuncu, uzun süredir devam eden World of Warcraft’a en heyecan verici eklemenin ejderha sürmenin dahil edilmesi olduğu konusunda muhtemelen hemfikirdir. Beklendiği gibi, oyuncular artık haritada hareket etmek için farklı türde ejderhalar elde edebilecekler. Sistem, ejderhaları yükseltme ve kişiselleştirmenin yanı sıra onları momentum tabanlı bir uçuş sistemi aracılığıyla kullanma ve gösteriş yapmak için farklı hava becerileri içerir.

Neyse ki, World of Warcraft’ta ejderhalara binme becerisini elde etmek muhtemelen oyuncular için çok zorlayıcı olmayacaktır. Ejderha sürme yeteneğinin yanı sıra oyuncuların bilmesi gereken diğer her şeyi hızlı bir şekilde nasıl açacağınız aşağıda açıklanmıştır.

World of Warcraft Dragonriding Kilidi Nasıl Açılır?

Blizzard, geçmiş genişleme paketlerinin aksine yeni içeriği oyuncular için tutmuyor. Dragonriding becerisinin kilidini açmak, Dragonflight genişletmesinin oldukça erken bir döneminde, oyuncular The Waking Shores adlı ilk Dragon Isles bölgesindeki giriş niteliğindeki görevlerden bazılarının üstesinden gelirken yapılabilir.

İlk 30 dakika içinde oyuncular Alexstrasza ile Ruby Lifeshrine adlı yerde buluşacak ve bu onlara Dragonriding adlı görevi verecek. Beklendiği gibi, bir sonraki görev, kontrol ve momentum sistemlerinin çalışma şekline alışmaları için oyunculara ilk Ejderha bineklerini ve ek uçuş eğitimi görevlerini verecek olan Lord Andestrasz ile görüşmek olacak.

Başkalarıyla Nasıl Uçulur?

Oyuncular muhtemelen ejderha sürmenin daha geleneksel bineklere binmekten biraz farklı çalıştığını keşfedecekler. Oyuncuyu yerden kaldıran Skyward Ascent ve bir ileri hız patlaması olan Surge Forward dahil olmak üzere iki beceri hemen kullanılabilir. Kuvvet havada kalmak için gereklidir ve yerdeyken veya yüksek hızlarda uçarken yenilenir. Yükseklik kazanmak Vigor’u tüketecek, bu nedenle oyuncular hız kazanmak ve Vigor’u yeniden kazanmak için muhtemelen biraz aşağı doğru uçmak isteyeceklerdir. Biraz üstünde durmak, oyuncular uçmayı çok daha kolay hale getirmeye yardımcı olması gereken ek Dragonriding yeteneklerinin kilidini açacak.

Oyuncular, yolcu olarak arkadaşlarıyla bile uçabilirler. Valdrakken’de Lithragosa ile konuşun ve başkalarıyla yolculuk yapmak için Yolcuları Etkinleştir seçeneğini seçin. World of Warcraft’ta Birlikte Yolculuk özelliğini kullanmak, arkadaş canlısı yeni sosyal bir güncellemedir.

Yeni Ejderhaların Kilidini Açma konusunda bilgi almak için lütfen forum sitemizi ziyaret edin. https://oyunda.org/forum/world-of-warcraft/world-of-warcraft-dragonflight-yeni-ejderhalar-nasil-elde-edilir

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

Söylentiler, Mandalorian MMO'nun Xbox'a Özel Olacağına İşaret Ediyor

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs’ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak